21 kommentaari

T
Tõnu  /   12:14, 5. dets 2017
Lisaks mõtteainet siin puudutatud Hispaania "õigusriigi" ja Kataloonia enesemääramise õiguse teemale. Nn lääne demokraatial on sellistes küsimustes üksnes topeltstandardid: Jugoslaavia tuli tükeldada, lausa selle riigi pealinna radioaktiivsete pommidega ülekülvamise abil (mäletate, kannatada sai isegi Hiina suursaatkond) - välise sekkumisega tehti Sorose rahastamisel värvilisi revolutsioone ja tekitati hulk pisiriike, eriti küüniline oli Serbia territooriumile veel ühe albaanlaste riigi loomine juba olemasoleva Albaania kõrvale. Samas keelatakse isegi mõelda omariiklusest paljumiljonilisel kurdi rahval, palestiinlased pole oma riiki võõraste poolt okupeeritud maal saanud siiani, abhaasid peaksid lääne ettekujutuse järgi saama grusiinideks ega tohi mõeldagi oma riigist. Kujutage ette, mis juhtuks, kui šotlased tahaksid tagasi kunagi verises võitluses kaotatud iseseisvust või iirlased tahaksid samamoodi liituda nagu N. Liidu nõusolekul rahumeelselt liideti Saksamaa?
V
väike võrdlus  /   11:13, 5. dets 2017
Varsti hakkab osa inimesi pidama ühe tegelase sünnipäeva kes lubas õigusriigi asemele jumalariigi saabumist . Jumalariiki õnneks siis ei tulnud ja õigusriik võidutses, loodame koos et nii see ka jääb.
M
meid juhivad  /   04:54, 5. dets 2017
sulid ja vargad.
E
eesti poliitik  /   23:19, 4. dets 2017
on ahneja rumal...
T
tõsielust  /   21:34, 4. dets 2017
Täielik õigusriik on kehtestatav vaid Esimesele Eestile , kus klann ja kartellimeedia on kehtestanud sellele seltskonnale eritingimused ja kus väidetavad kuriteod uurimise alla ei kuulu . Orja seisusese Teine Eesti maksab sisuliselt kogu selle etenduse kinni .
K
Kinksepp  /   19:45, 4. dets 2017
Kellel õigusriik,kellele põrgu.
?
???  /   19:35, 4. dets 2017
KELLE õiguse riik?
A
Ametnike valed  /   18:58, 4. dets 2017
Aga see pidev " õigusriigi " jutt tulebki reformiametnike soovist oma kuritegusid varjata. Kui ikka justiitsmaffia müüb õigust nagu turul kapsaid, siis on " Eesti Õigusriik " ametnike loodud müüt. Müüt " õhukesest riigist "?! Eestis on üle kahesaja ameti ja ametkonna! Samas Soomes 80 ümber. Müüt "madalad maksud" olukorras, kus toiduaktsiisid jpm. maksud on €uroopa kõrgeimad.
T
Tom   /   18:57, 4. dets 2017
Alati on meeldiv lugeda arukat ja faktipõhist teksti.Jõudu edaspidiseks!
J
jurakk  /   18:19, 4. dets 2017
Vahel on sinu pliiats üsna terav, see võiks olla ju selline pidevalt.Loen ikka sinu treitud lookesi kui kunagine tudengist õpilane teadusliku kommunismi lainetelt.Minu nõuanne sulle, ole ühiskonnakriitiline ja ära jookse meedia suundumustega kaasa. Sinu eas Toomas pole ju vaja peavoolu meediale reverantsi teha, sest see moodustis ei oma mõtlemis- ega analüüsi võimet. Ma ei tea kas klikkide arv mõjutab ka honorari ja kui mõjutab siis ausa väljaütlemisega tuleb neid alati rohkem.Tänud kirjatüki eest, minu ringkonnas enamus toetab ammu artiklis esitatud väiteid mida EU koridorides pole sünnis väljendada.
E
Eesti ei ole õigusriik!  /   17:46, 4. dets 2017
Kuidas saab olla riik, milles kodanik peab ostma kohtule ligipääsu, et oma õiguste eest seista, olla üldse õigusriigiga mingiski puutes?
Kui materiaalselt kindlustamata ja õigusteadmisi mitteomavale inimesele tehakse liiga, nt petetakse temalt välja tema eluase, siis nii see ka jääb.
Kust võtab inimene, kes just paljaks varastati, raha riigilõivude maksmiseks ja 120 eurise tunnitasuga advokaadi tarbeks?
Tema enda koostatud hagi ju lükatakse kohe tagasi!
Või proovige tühistada teid tüssanud pangaga sõlmitud lepingut!
Ükskõik mida, eriti siis, kui teisel poolel on teilt varastatud rahaga võimalik palgata advokaate, ajada asju, ringi sõita jms.
Ärge ajage naerma oma õigusriigi lalinaga!
I
India on õigusriik.  /   17:40, 4. dets 2017
Sesmõttes, et ma tegelikult väga tahan loota, et minu silmad veel lähiajal (enne kui see teema ununeb enamusel) näevad ära olukorra kus üle Narva veehoidla tuleb eesti suunal vene sõjalise taustaga laevake millel 35 hambuni relvis eriteenistuslast, et mind huvitaks väga olukord, et need mehed siis piirivalvele väidaks, et nad tulid linnujahti ja ma väga tahaks loota, et ilma kohaste lubadeta (relvade liigutamine riikide vahel on üpris bürokraatne tegevus), neid inimesi võetakse kui lihtkodanikku, et OK, minge ja vaadake ringi, meid ei häiri.
Ma tahaks loota, et seljuhul oleks selline olukord.
Reaalsuses ma aga kujutan ette milline kisa, hala ja paanika oleks lahti - siseministeeriumi igasugu tegelased esitaks noote, katkuks juukseid ja nõuaks ülikarme karistusi.
Ma loodan, et ma näen selle olukorra ära. Peale seda oleks hea nende meestega punti heita ja see diktatuuririigi valitsus siin põhja lasta.
A
Andres  /   17:37, 4. dets 2017
Toomas alati on tubli mees, kui ütleb: "järeltunde väärivad kõik ja iga mõiste olgu vastavuses selle sisuga". Jälle see sisu ja vorm. Euroopalikud väärtused ja poliitkorrektsus.Ütlen kokkuvõtvalt ja lihtsalt; maailmas kus kõik on müüdav, saab sõnnikut hästi müüa ilusas pakendis.
R
Roman  /   17:30, 4. dets 2017
India kui IT-riik on minu meelest väike liialdus, sest Indiast on väga raske leida haid arendajaid nende kvantiteedile vaatamata.
M
maakas  /   17:12, 4. dets 2017
Kuis seal Ladina -Ameerikas nende sotsialistleke revolutsioonidega on, vä?
R
reede  /   17:04, 4. dets 2017
Eks nõukogude ajal ka kirjutati et oleme üles ehitanud küpse sotsialismi No nii ta küpseski kuni potsaki kukkus EL oma sotsialismi ehitamisega on ka varsti küpsenud sedavõrd ot potsatus tuleb varem või hiljem Hispaanias pole muidugi õigusriigist haisugi
P
potsatas kokku,  /   12:37, 5. dets 2017
sest kommunistid tahtsid oligarhideks ja muidu rikkuriteks saada, kes müüvad seadusi jne.
Õ
õigustest  /   16:43, 4. dets 2017
Selles õigusriigis isegi poliitilist satiiri enam ei tehta. Ei ole vist õigust teha. https://arvamus.postimees.ee/4332409/ivan-makarov-eestit-vaevab-satiirikriis
K
kriminaalne keskerakond  /   17:21, 4. dets 2017
Peaministri arvates on alatu arutada ministri korruptiivset eraelu. Kuidas saab õigusriigis olla peaministriks kohtus korduvalt kriminaalseks kuulutatud partei esimees?
A
Aksiooma  /   17:46, 4. dets 2017
Keskerakonnale on pahategemine normiks... Kamarillo on tõeline.
N
No  /   21:58, 4. dets 2017
meil on siis väga paremaid valida? Ma küll hetkel ei näe. Kõik need suured, rikkad ja ilusad ja targad, võta üks ja viska teist...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis