2
fotot
Gennadi (PPA)

Politsei teatel tuli 3. detsembril elukohast lahkunud Gennadi ise tagasi. Korravalvurid tänavad kõiki, kes olid mehe otsimisel abiks.

Gennadi pöördus eile õhtul ise tagasi Paju pansionaati. 55-aastase mees pidi Paju pansionaati naasma juba üle-eile õhtul.

3. detsembri hommikul kella 8 paiku lahkus mees Valga vallas Paju külas asuvast pansionaadist ning pidi väidetavasti bussiga Valga linna sõitma. Tagasi pansionaati lubas mees naasta keskpäevase bussiga, seda ta ei teinud. Teistele pansionaadi elanikele oli mees rääkinud nii Tallinnasse, Narva kui ka Tartusse sõidust.

Eile hommikul õnnestus korrakaitsjatel linna turvakaamera salvestise abil tuvastada, et pühapäeva hommikupoolikul saabus mees jalgsi Valga linna, ent tema edasine teekond on sealt alates teadmata. Valga piirkonnapolitseinik Marek Käisi sõnul õnnestus politseil linna turvakaamera salvestisi läbi vaadates tuvastada, et Gennadi istus eile kella 12.30 ajal Valga bussijaamas Tallinnasse suunduva bussi peale.

(PPA)

Jaga artiklit

8 kommentaari

T
TEADA  /   22:36, 5. dets 2017
MA SÕIDAN ÖÖ PIME KELL 1:00 MA VÕTAN AUTOGA SEAL ON JÕHVI KAARE 7- 518 KIRJUTAB VÄGA ÕIGE KOOPIA JA PISAT SUUR KOLLANE KULD VÕTAB DIIVAN UUS PEHME JA PADIJA TEKKID SOE!
J
JoppEduardo  /   21:57, 5. dets 2017
Mina ei saa aru miks peab lollakaid ja enesetapjaid otsima ning selle pealekulutama üüratult maksumaksja raha.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis