Eesti uudised

Rohkem kui iga viies teeb ületunde tasuta!

UURING: iga teine töötaja teeb ületunde

Toimetas Maria Rozbaum, 4. detsember 2017 08:50

11 KOMMENTAARI

l
lisaks ületunnitööle/ 5. detsember 2017 11:18
käiakse ka kahel töökohal tööl.eriti need, kelle tööpäev kestab 24 tundi nagu õed, hooldajad, päästjad, arstid...Vabrikutes ja bussifirmades tehakse ületunnitööd seetttu, et võetakse vastu rohkem tellimusi, kui olemasolevad töötajad normajaga teha suudavad.Uusi töötajaid ei taheta palgata, sest odavam on sundida olemasolevaid töötajaid ületunde tegema, ilma lisatasuta
.
j
Järsku/ 4. detsember 2017 12:53
on nn. ületunnitöö seotud hoopis sellega , et noored spetsialistid on lihtsalt ebaefektiivsed ja ei saa normajaga mitte hakkama saades eeldatakse, et tööandja maksab koolitusele kulunud aja ka kinni. Hetkel olen puutunud kokku asjaoluga, et tehnilise magistrikraadiga noorhärra ei oska isegi avaldust ja seletuskirja vormikohaselt kirjutada... aga kella tunneb küll:)
n
Näiteks/ 4. detsember 2017 11:58
Marmitonis on kuuepäevane töönädal kehtestatud pikkade päevadega.
s
See kõik/ 4. detsember 2017 11:44
on töölisrahva oma kätes ja peas kinni. Töömesilased on nii pehmeks keedetud, et nad teisiti enam ei oska. Mäletate? "Vaadake kui kehvasti Lätil läheb"! Mäletame! Aga, kas mäletate, et lätlased on vähemalt ühe meeleavalduse korraldanud, mis viis valitsuse vahetuseni? Ei, see ei tule töömesilasel meeldegi. Ja nüüd marss tööle!
a
arvad,/ 5. detsember 2017 13:04
et tööandjat huvitab, kelle valitsus on?
S
"Tee tööd, siis tuleb armastus"!/ 4. detsember 2017 11:40
Seda lauset teab iga eestlane peast. Aga mina seda 48%. ei usu. Ükskõik, kuhu sa ei vaata, ainult ületööd tehaksegi. Nii, nagu on Eesti majanduskasv "Euroopa kiireim", on ka see 48% bluff. Tehke aga pealegi ületööd! Millestki peavad ju normaalsed inimesed ka elama.
i
Inx/ 4. detsember 2017 10:37
Nii on ,et ületundide eest ei maksta ja ka uute inimeste väljaõpetamise eest ei maksta ja seda ka riigiasutuses.Vot nii hoitaksegi raha kokku,et siis aastalõpul lemmikutele jõulupreemiat maksta.
i
Ise te lasete ju ennast kottida!/ 4. detsember 2017 10:35
Seni kuniks ise lasete tööandjal oma ajusid ja aega keppida-ei hakkagi tööandja juurde maksma. Kui keeldute kogu kollektiiviga, siis on tööandja lõhkise küna ees, et kas maksab ületundide eest või istub ise üleaega.
r
Raiko/ 4. detsember 2017 10:20
Selline tööandja tuleb küll pikalt saata, kes ületundi ei suuda kompenseerida. Ja Tööjõu puudus väheneks kui palk vastaks tööle.

m
meie edumudel/ 4. detsember 2017 09:51
ehk NOKIA ongi odav tööjõud. Sellest on rääkinud isegi üks meie presidentidest. Ületunde tehes ja andunult tööandja jaoks töötades murramegi ennast rikaste riikide etteotsa.
t
Tore/ 4. detsember 2017 09:44
kuulda. Üldjuhul Euroopas kell kukub ja töötaja lahkub. Lisaks on pidevalt tea time ...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee