Krimi

MIS TOIMUS? Keset tangot astus sisse politsei ning pani eestvedaja käed raudu (53)

Merilyn Närep, 3. detsember 2017, 22:01
Tantsutrenni toimumispaik Rävala puiesteelFoto: Merilyn Närep
Pühapäeva õhtul viidi ühes Tallinna tantsuklubis keset trenni käeraudades minema tangotrenni eestvedaja Julian Ingram. "Me olime lihtsalt šokeeritud, me ju ei tee siin midagi kriminaalset," rääkis üks kohkunud kohalolija Õhtulehele.

Mis täpselt juhtus, on siiani segane. "Meil pandi uks lihtsalt kinni ning pidime seal ruumis olema. Enne veel nägime, kuidas koridoris seisid nii era- kui ka ametiriietes jõustruktuuride ametnikud," lisas esimest korda selles Argentiina tango trennis viibinud tantsija.

"Keegi ei saa isegi mitte kasu sellest üritusest," ei suuda ta aru saada tagamaid. "Tuleme kohale, igaüks maksab viis eurot, mis katab kinni ruumi üürikulud. Söögipoolist võtavad ka igaüks ise kaasa," selgitab ta üritust.

Kõige rohkem imestasid kohaletulnud selle üle, et neile ei antud mitte mingit selgitust. "Üks politseinik oleks võinud ju meiega sinna ruumi jääda, kasvõi lihtsalt rahustamiseks, et meil pole põhjust muretsemiseks." Tunnistaja arvates võis politsei mehe ära viia seoses elamisloa probleemidega, sest Ingram on Ameerika päritolu.

Peale seda, kui politsei ära läks, jätkati tunniga.

Õhtuleht esitas päringu ka politseile, lugu täiendatakse värske info saabudes!

Facebooki üritusel "The Sunday Milonga" oli Ingram kirjas, kui DJ: 

"Tulge ja nautige head muusikat, sõpradega koosviibimist ja võluvaid tantse. Pakume omalt poolt mõned snäkid, soovi korral võtke kaasa oma lemmik joogid-söögid. Muusikat valib teie jaoks DJ Julian Ingram."

Ingram on ka varem korraldanud tangoõhtuid. Näiteks toimus 28 september üritus nimega "Tango Musicality Classes with Julian Ingram in Tallinn". Üritust kirjeldati järgmiselt: 

"Paljud juba teavad, et tangoõpetaja ja rahvusvahelise kogemusega DJ Julian Ingram on peale suvist festivali mõneks ajaks Tallinnasse jäänud. Kuni ta on siin, otsustas Julian korraldada paar tango musikaalsusele pühendatud eritundi. Julian on tangoõpetaja ja muusik, ta on olnud professionaalne ooperilaulja ja juhtinud tango orkestrit, seega muusikast ja musikaalsusest teab ta nii mõndagi! 

Tundides aitab ta meil avastada enda musikaalsust tangos. Tundides on teemadeks: valsi musikaalsus, milonga musikaalsus, loovus muusika interpreteerimisel aga ka milonguero saladused, mille abiga õnnestub tantsupõrandal edukalt navigeerida ja tantsida hoopis uuel tasemel. 

Lisaks välja kuulutatud tundidele, võib Julianiga teha ka eratunni soodsa hinnaga, niikaua kui ta on veel Tallinnas."

Samal teemal

5. detsember 2017, 19:39
Politseinike kinni nabitud tangoõpetaja saadeti Eestist välja
4. detsember 2017, 22:38
Politseinikud nabisid kinni tangoõhtu eestvedaja, keda ootab ees riigist välja saatmine

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee