Valitsuse pressikonverents Foto: Tiina Kõrtsini
Toimetas Denes Kattago 2. detsember 2017 14:03
Vikerraadio saates "Rahva teenrid" osalenud ajakirjanikud leidsid, et elukaaslase uurimise alla sattumine ei anna põhjust Kadri Simsoni majandusministri kohalt lahkumiseks, kuna praegu ei viita miski sellele, et ta oleks toimunuga seotud.

Oluline aspekt on saatejuht Mirko Ojakivi sõnul see, et kõik tekkinud ja tekkivad küsimused tuleb võimaliku seotuse kohta ära küsida ja Simsonil vastata. "Ja Simson on vastanud ning praegu pole talle midagi ette heita, aga kui uurimisel selgub, et Simson on rääkinud pooltõdesid või lausa valetanud, siis on küll põhjust amet maha panna," arutles Ojakivi ERRi uudisportaali vahendusel.

Sulev Vedler nentis, et võib-olla astub Simson ise tagasi, kuna psühholoogiline surve kasvab ja tal saa kõrini. "Mõni oleks kindlasti tagasi astunud, näiteks, ajakirjanduse survel."

Eestis kehtib Vedleri sõnul põhimõte, et ühe inimese patte ei nuhelda teise kaela. Ta tõi näiteks, et endine Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu on uurimise alla, kuid tema abikaasa Kersti Sarapuu juhib riigikogus Keskerakonna fraktsiooni. "Ka Erki Savisaar ei pea ka oma isa tegude eest vastutama."

Saadet saab järelkuulata SIIT

Samal teemal

Kommentaarid  (296)

tuleleek 4. detsember 2017 16:15
Miks valimisteni oodata.Kadri peab kohe tagasi astuma.Kõik ongi juba kaotatud .RB tegutseb jõudsalt edasi.Minister aitab ka riigikassat tühjendada oma elukaaslasega ja ei tea kes veel.Üles ehitatud riigist jääb järele ainult raudtee,inimesed vaesuvad,nõrgenevad kiiresti,kui pole toitu ja elutingimusi.
penskarid on 3. detsember 2017 21:33
tõeliselt vihased keskerakonna peale ja ootavad ja loodavad normaalseid juhte, kes EI MAKSUSTA nende niigi väikest raha. Peab ikka eriline aju olema, et nõnda tehakse. Ehk ei pea kaua ootama ja mingit toetust keskerakond penskaritelt enam küll ei saa.
MAHA Ratase valitsus! Kadri Simson - kao minema ministri kohalt! 3. detsember 2017 22:49
Varga naine Kadri Simson olgu jõuludeks lahkunud ministri kohalt! Kui Ratas talle SAAPAJÄLGE selja peale ei pane, siis tuleb peaministril jaanuaris lahkuda valitsusest koos oma vargakambaga!
06:43 4. detsember 2017 10:18
kui te selle netiprovokaatori, röökija ja ülimalt raske vaimsepuudega haige kesik-putinipuudli kommentaaridele miinuse panete, siis
teatage, palun, ühtlasi ka ebasobivast kommentaarist.
Aitäh!
12:11 4. detsember 2017 12:44
kui te selle netiprovokaatori, röökija ja ülimalt raske vaimsepuudega haige kesik-putinipuudli kommentaaridele miinuse panete, siis
teatage, palun, ühtlasi ka ebasobivast kommentaarist.
Aitäh!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS