Eesti uudised

Kohus mõistis kihutanud Bemmi-Kristjanile aresti  (18)

Siim Randla, 1. detsember 2017 20:55
Foto: Imre Kaas
Pärnu maakohus mõistis mitu korda seadust rikkunud ja sealjuures politseinikega kakelnud Bemmi-Kristjanina tuntud Kristjan Kattaile (pildil) üheksapäevase aresti, kuna ta ületas mootorrattaga sõidukiirust ligi 70 km/h. 

Kristjan Kattai ületas tänavu 9. juunil Järvamaal Aravete alevikus mootorrattaga Suzuki 6SX-R 1000 teelõigul, kus lubatud maksimaalne kiirus oli 50 km/h, lubatud sõidukiirust mitte vähem kui 69 km/h. Kattai eiras talle antud peatumismärguannet, samuti puudus tal juhtimisõigus.

Samal teemal

Sel nädalal  mõistis Pärnu maakohus Kattaile üheksapäevase aresti. Kohtuotsus jõustunud ei ole, sellele saab esitada  apellatsiooniteate. Sel aastal on Kattai olnud Harju maakohtu ees narkoaine omamise tõttu.  

Hiljuti oli Kattai Pärnu maakohtu ees süüdistatuna avalikus kohas käitumise üldnõuete rikkumises, kui ta mullu 15. oktoobri öösel lõi Järvamaal toitlustusasutuse juures 24aastast meest rusikaga. Kattai sai laiemale avalikkusele tuntuks 2009. aasta 7. septembril, kui ta oma BMWX5ga sõitis Tallinnas Sõpruse puiesteel maha trolliliiniposti ja pärast seda kakles sündmuskohale tulnud politseinikega. Selle teo eest mõisteti talle 1100 tundi ühiskasulikku tööd. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee