29 kommentaari

A
allar_  /   21:18, 3. dets 2017
Ma võtan kingituse vastu, kuid mul on kahtlus... sel juhul võib ju alati vanahäärrale ära öelda. Või see pole siis ontlikule tütarlapsele kohane? Kohane on ikka ilusasti voodisse minna ja las sis vanahärra natuke lõbutseb. Ega ei saa siis vastu olla.
J
Ja-jah!  /   11:33, 4. dets 2017
Vanast' nimetati seda küüniliselt "alla kirjutamiseks", kui kingituse eest teatud teenusega tasuti. Teie esiemad Nõukogude Eestis ei saanud 70-ndail kõrtsis napsigi vahel ilma selleta.
J
JAH  /   18:30, 3. dets 2017
imelik, et linnukesed, kes meedias tunnistavad, et võtsid vanahärralt kingitusi ja luksusreise vastu, eitavad, et temaga magasid. samas tunnistavad nad, et tutvustasid vanahärrale sõbrannasid, teisi naisi... samas kingituste eest magamine on kõigest litsakus , mis on muidugi kole nähtus, aga see pole kuritegu... kuid kingituste eest teiste naiste ette söötmine on kupeldamine ja see on seadusega karistatav....
M
Mukk  /   17:48, 3. dets 2017
On ju ilmselge, mismoodi Zand on enda tegevuse planeerinud. Ennekõike otsis ta kontakte selliste naistega, kelle KAUDU jõuda rohkemate naisteni. Liilit Kirss (seotud missindusega, terve hulk noori ja kenasid naisi), Laura K. (jälle terve hulk kenasid noori neiusid tema ringkonnas) jne jne. Mitte mingi raketiteadus. Aga Eestis valitseva edukultuse tuules ongi paljud näolapi ja kehaga neiud valmis mida iganes tegema, et KA salongides käia, püsimeik teha, riided osta jne. Kogu väärtushinnang. Masendav.
J
jups  /   21:37, 2. dets 2017
paraku tõesti nii, et tüdrukud tahavad ilusaid asju. Kahjuks pole kõigil rikast mammat-papat ja siis langetaksegi härra zandide võrku. Ta tegutses ikka päris peenelt, tundub. Ja kui isegi lastekodust tüdrukuid vaatas, siis on pilt ju päris selge. Mida vaesem, seda kergem meelitada. Kurb, kurb on see elu. ja karta on, et see asi ei muutu...
V
v  /   17:51, 2. dets 2017
Kus on lastevanemte silmad ja mida õpetasite lastele. Koeri ja kasse arendajad tevad ka neid seadusi, (telekoonia ) Mingid seadused võiks olla esivanematelt päranduseks saadud olla pühad ja neid õppida . Unustatud vanad õppimata seadused, karistavadki meid ja kes on karistajaks? Need kes neid teavad ja need muudavad enda jaoks äriks.
M
mis sa valetad  /   16:34, 2. dets 2017
tol ajal polnud luksuskaupu ollagi!
A
Aino  /   16:18, 2. dets 2017
Väga hea kirjatükk.Ma vanem naine juba,aga arvan täpselt sama,et kui keegi meesterahvas sulle midagi ostab,siis on loogiline,et ta tahab ka vastutasu.See Liliti möga,et tema oli nii rõõsa ja roosa ja ei tulnud selle pealegi.No andke andeks,sellise mõistuses ma küll kahtlen sügavalt.Ja need "neitsid",kes televiisorist on läbikäinud,on seal ju sulaselgelt väitnud,et nad teadsid,mis tahetakse.Krooksuvad hoopis selle üle,et nii vana oli.Et 16 aastane plika sellise maanööverduse ohvriks langeb,no saan veel aru,aga siin kurdavad ikka sellised uelunäinud märad(sorry).See ahistamise möla läheb tõesti üle v
lli.Et kas ma nüüd mõistan Taavi Rõivase õigeks.EI MÕISTA.KUI ÜKS SELLISE TAUSTGA MEES ÜLDSE SEDASI KÄITUB,SIIS TA ONGI NARTS.pESU EHTNE NARTS,AGA MITTE EI ASJATA ENAM RIIGI VALITSEMISE JUURES.Mats võib endale paljut lubada,aga sellise koha peal ,ma eeldan ikka härrasmeest.Ise abiellus just just ja väike poeg kodus.Tema käitumist ei õigusta mitte miski.Nii on.
Aga muidu tüdrukud,kui ei salli käperdamist ja enda alandamist,siis laske selline laks vastu kõrvu,nii et kott kodanikule silme ees sillerdama lööb.ja asjad on paigas.
M
mutt  /   10:55, 2. dets 2017
Ma ei oska õiget nimetust sellisele asjale andagi: napakus, epakus, litsakus, madal enesehinnang, tähelepanu puudus vms. Pagan, plikad, kas teil tõepoolest ajusid ei ole, et sellistesse afääridesse end vedada lasete? See on ju siilile selge, et kui mingi vana Sokk selliseid kingitusi teeb, siis tuleb õigepea linade vahele maanduda ja kõigi kingituste eest maksta. Ja maksta teadagi mis kohaga- mitte ajudega. Tasuta lõunaid ei ole. Hiljem ärge ulguge, et ei teadnud, ei osanud kahtlustada, ei taibanud, et tehtu kohta on vanal Sokul salvestised ja kui enam isu Teda teenida ei ole, siis võib tulla ähvardusi, et saad raudlatiga näkku või kaod igaveseks. Olge pigem vaesed, aga ärge viige oma nahka sellisel moel turule. Ja kui viisite, siis kannatage tagajärgi. Õppetunde on juba paljud saanud. On mille üle enne esimest sammu siidlinade vahele astumist mõelda.
J
juku  /   00:17, 2. dets 2017
No Liilit Kirss ongi nii inetu naine, et ma ei saa aru, mida see vanamees teda üldse solgutas. A la viskas plekki ja kutsus reisule, et tulevikus kupeldaks talle mõne pandava.
J
Jep  /   10:01, 2. dets 2017
Kes järgmisena tuleb oma mälestustega?Muidu ei saa ju pildile.See Liiliti lugu tundub paras jura olevat;no ikkagi "tegija ja tahetud".
L
lia  /   13:58, 2. dets 2017
Usu nende ingli ilusse ja paha kui ei vii neid vilusse.
E
Esimene lugu  /   19:29, 1. dets 2017
mis on aus ja tõele lähedal. Huvitav küll, naistel on siis mingigi võimalus, aga meestel pole sedagi.
Ja kas siin ei ole peidus mingi inimpsüühika kõverkäik, kui mõni mees (veel) julgeb taolisele naisele käe pepu peale panna:
"Ega ma mõni selline teil ei ole!"
P
piiks ja puuks  /   18:59, 1. dets 2017
nüüd on siis see asi klaar! kõik siresäärsed ja klaari näolapiga piigad on saanud tuule tiibadesse ja maandumise jõukuri sängi nende malbesilmsete ja õrnade Araabia päritolu härrasmeeste käte vahelt! Edu,seksikiisud!
V
V  /   17:25, 1. dets 2017
Ja nii ongi, jutt jumala õige. Paraku on vist väike erinevus selles, et enamik neist tüdrukutest pole võimelised või ei viitsi isegi kõrgharidust omandada, vaid lähevad esimesel võimalusel seda teed.
U
Urmas  /   17:40, 1. dets 2017
Isegi kõrgharidust omandada?
Meie firmas on puude riita ladujana tööl kõrgharidusega ärijuht.
Puulõhkumismasinal töötab põhiharidusega operaator ja lõhutud puud laob riita kõrgharidusega ärijuht, kes muud tööd leida ei suuda!
V
Vaata  /   18:31, 1. dets 2017
need kolm järjestikust liigutust, mis operaatori tööks vajalikud on õpetab igale ahvile selgeks aga riita ladumine on kõrgem matemaatika, seda ikka iga mats tegema ei õpi :)
A
aga  /   23:00, 1. dets 2017
Eestis on ju nii ränk tööjõu puudus,et peab isegi kolmandatest riikidest IT mehi ja Inseneri härrasid hakkama sisse tooma,milles küsimus---pole tööd.
J
Juba teine  /   17:22, 1. dets 2017
artikkel Nukumaja (mitte Ibseni, selle kodumaise) autorilt VAESUSE teemadel. Varem ta siin "tõestas", et vaesed ei saa kuidagi tõtt rääkida. Muidugi ei ole see nii, millegipärast on maailmas (ehk siis küll mitte talupojamoraaliga Eestis) tõerääkijaid ikka olnud, ka vaestel aegadel. Aga eks mingi iva selles ole, moraal on käändunud küll. Keegi võttis kunagi päris kenasti kokku: kui XIX sajandil oli inimestel tihti enda ees häbi, siis XX-l jõuti juba enesega alati kokkuleppele... XXI on see tendents siis süvenenud.
E
ehhheeee  /   16:37, 2. dets 2017
kohe valmis krimikirjanik! Teemad kistud teistelt kokku ja ilmselgelt artiklite kirjutamise ajal purjus. Oma voodooga küll asja huvitavaks ei tee.
J
jah  /   11:17, 3. dets 2017
kirjanik ta küll ei ole, ei tea kelle kaudu selle stsenaariumi teha sai?
R
raudmees   /   17:21, 1. dets 2017
Muide hobused võeti 1949 aastal kõik kolhoosi lauta Kui said mõne pärast 1990 aastat veel õrastada et linna ratsutadfa siis pärast said selle kronu lihast sõõnuks või mitte Maalt ja vankriga nagu oled ilmselt käib teema lahkamine sulle üle jõu
V
Valetagu ikka nii, et uskuda saab!  /   21:14, 1. dets 2017
Üheksakümmendaiks polnud neist kolhoosi võetutest hobustest peaegu enam mälestustki alles. Mõnelpool kolhoosides peeti paari hobust, et nigu vana mälestus või nii. Hobusekronu seljas sel ajal Tartu ülikooli küll siis keegi ei sõitnud, pigem oli sõiduriistaks siiski mingi autoromu, mitte hobusekronu. "Sapakad" olid ka "moest maas" Jäävad üle žigullid, Moskvitšid või Soome romulatst toodud teab mis marki romud. Ma tegin oma pulmasõidu Volgaga - teate küll, selle "uhke kaunitariga" (ega laulusalm valeta?) see oli veel see hirvega kapotil mark, see esimestest. See veel me külas praegugi alles, ühe uunikumiarmastaja kuuri all, sõidukorras ja puha.
R
raud tala  /   16:05, 2. dets 2017
OLED LOLL VÕI MÄNGID LOLLI?
J
jees  /   17:18, 1. dets 2017
Vaat, kus nüüd alles lajatan! Vaat nüüd, vaat nüüd saabus MINU AEG! Ma maksan teile kõikidele kätte nende ilusate hilpude eest! :)
L
Lahke noorhärra  /   17:16, 1. dets 2017
Vaadake, kas bussipeatustes on mõni ilus naine ootamas? Mitte kunagi! Asi toimib ja on nii olnud aegade algusest peale. Zant ei puutu asjasse, kui mitte tema siis keegi teine. Papi eest saab iga naise kätte, mõned on lihtsalt väga kalli hinnasildiga ning pole kohe saadaval.
K
kuda võtta  /   17:20, 1. dets 2017
Seda nimetatakse evolutsiooniks, lihtsalt inimene on nii labane loom, et nimetab asju rõvedate nimedega. Parim isane sai alati emaseid ja nii kehtib see tänini. See on loodusseadus. Need naised, kes sellist luksust loomulikul moel nautida ei saa, sisisevad nii, et kärsahais järgi. Tegijad mehed tahavadki ilusaid naisi, see on nende visiitkaart.
  /   16:57, 1. dets 2017
Haige artikkel, ise teemat ei jaga, aga arvab/soovib, et jagaks.
N
Njah  /   03:00, 2. dets 2017
"keerulisele ajale 1990ndate lõpus, kui Eestis olid peaaegu kõik vaesed"
Ei olnud suurt vahet midagi. Aga see Pauts vist häbenes seda vaeseksolemist hirmsasti, mingi kompleks oleks nagu. 90-ndatel tundus just, et elu läheb õiges suunas; koguni ARVUTID tekkisid kodudesse, endal 1995, aasta hiljem modem - püsiühendus jäi küll 2001. aastasse... Vaat see oli edasiminek, praegu on stagna pigem.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis