Eesti uudised

MÜSTILINE JUHTUM RAPLAMAAL: perenaine avastas koduõuelt põdrakarvadest ringikesed (34)

Kristjan Väli, 30. november 2017 18:00
KUMMALINE LEID: Müstilisel moel Anne aeda sattunud põdrakarvad on küll vihma ja lume tõttu kaotanud oma kohevuse, ent vedelevad aias tänaseni.Foto: Erakogu
Raplamaal elav Anne avastas koduõuelt müstilised põdrakarvadest ringid. „Täielik hämming on siiani,“ ei oska naine selgitada, kuidas karvad tema aeda sattusid.

Ühel sügisesel novembrikuu päeval leidis aias jalutanud Anne midagi, millesarnast polnud ta elu jooksul varem näinud. „Korraga vaatan, et mis seal eemal on. Kas suled või karvad, et nii palju ka veel. Äkki on mõni loom maha murtud,“ meenutab Anne. 

Anne sõnul käis müstilisi ringikesi vaatamas kohaliku jahiseltsi ülem, kes kinnitas, et tegu on tõepoolest mõne põdra seljast pärit karvadega. Perenaise sõnul uuris jahimees välja, et hiljuti oli Anne naabrinna küsinud kohalikelt jahimeestelt endale vanu põdranahku.Naabrinna oli aga jahimehele väitnud, et tema ei tea Anne aeda sattunud karvadest midagi.

Võta siis näpust, kuidas põdrakarvad Anne aeda jõudsid ning mis neist talve tulles edasi saab. Jääb vaid loota, et tembu taga pole kosmilised jõud vaid mõne sõbraliku harrastusnõia rituaalid. 

Sarnane müstiline juhtum juhtus hiljaaegu Pärnus, kus lehti riisuma läinud naine leidis aiast lestakala. „Läksin aeda lehti riisuma. Teadsin küll, et maa on märg, aga ma ei arvanud, et NII märg,“ nentis leiu teinud naine lõbustatult. Ka tema ei osanud öelda, kuidas mereelukas murule sattuda võis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee