Eesti uudised

Simsoni elukaaslase kuriteokahtlus tuli valitsusele uudisena (20)

Marvel Riik, 30. november 2017, 14:43
Valitsus (osalise koosseisuga) riigikogus.Foto: Robin Roots
Tänasel valitsuse pressikonverentsil märkisid ministrid, et valitsusliikme Kadri Simsoni elukaaslase Teet Soormi kuriteokahtlus üllatas kõiki.

Valitsuse pressikonverentsil tuli peaminister Jüri Ratase puudumisel konverentsi juhtida ja anda aru valitsuse tegemistest töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovskil. Pressikonverentsi ainsa küsimusena puudutati majandusminister Kadri Simsoni elukaaslase Teet Soormi kuriteokahtlusi ning selle mõju valitsusele ja Simsoni ametikohale.

Samal teemal

„See kahetsusväärne juhtum valitsusele rõõmu ei tee. Aga, mis puudutab Kadri Simsoni isikut valitsuseliikmena, siis prokuratuur on kinnitanud, et Kadri Simson ei ole kriminaalmenetlusega kuidagi seotud ega saaks kuidagi uurimisekäiku oma ametipositsiooniga mõjutada,“ vastas Ossinovski. „Selle teema edasiseks kommenteerimiseks oleks mõistlik ära oodata Kadri Simsoni enda arvamus. Minule teadaolevalt ta selle kallal töötab,“ lisas Ossinvoski, kelle sõnul peaks Simson veel tänasel päeval avalikkusele oma seisukoha.

Simsoni erakonnakaaslane riigihalduse minister Jaak Aab lisas, et vestles eile õhtul Simsoniga, kes ei olnud enda sõnul päevasündmustega kursis. „See tuli kõigile uudisena, ka temale [Simsonile],“ ütles Aab.

Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva markeeris enda arvamuses, et ministrid ning tema lähedased peavad arvestama, et nende tegemised on suurema tähelepanu all. „Eks me ministritena kõik seda teame, et sellised puutumused võivad tulla,“ rääkis Iva.

20 KOMMENTAARI

a
Alar1 30. november 2017, 22:01
KE elas aastaid Savisaare kuritegelikult hangitud rahast. Kui aga Savisaar kohtu alla läks, tuli see KE-le "üllatusena !? Prillikivi ja nüüd äkki kurjategija!?Aitab lollitamisest! KE-l on aeg tunnistada, et enamus kesikutest on kriminaalkorras karistatud ja KE ise on ka kohtu poolt süüdi mõistetud.
a
ar 30. november 2017, 18:06
ai,ai uudis oli ju eile hommikul teada puhas vale,räpane mäng kestab siin riigis edasi!!!
Loe kõiki (20)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee