Maailm

VIDEO | Putini noorem tütar tegeleb rock'n'roll-akrobaatikaga (12)

Toimetas Greete Kõrvits, 28. november 2017 19:47
Foto: Reuters / Scanpix
Venemaa president on oma tütreid Mariat ja Jekaterinat alati väga kiivalt avalikkuse eest varjanud. Kuid nagu selgub, on 31aastane Jekaterina üks rock'n'roll-akrobaatika suurimaid nimesid.

Jekaterina Tihhonova tõelise identiteedi paljastas tema kolleeg Maailma Rock'n'roll'i Ühingust (World Rock and Roll Confederation ingl. k, lühend WRRC). Tegelikult tuli Tihhonova tõeline identiteet avalikuks juba kaks aastat tagasi, kuid Gazprombanki ametnik, kes seda väitis, võttis oma sõnad tookord kiiresti tagasi.

Kreml ei ole asja hetkel kommenteerinud ning võimalik, et seda ka ei juhtu, sest Kremli ametlik seisukoht on, et presidendi lähedaste kohta pole avalikkusele mingit infot vaja jagada. Putini tütreid on alati avalikkuse eest hoolega varjatud ning nad on kasutanud valenimesid.

Tihhonova on rock'n'roll-akrobaatika võistlustel juba aastaid osalenud ning ennast WRRCs kõrgele kohale üles töötanud. Eelmise aasta detsembris vahendas Reuters, et Mosvka plaanib  30 miljoni dollari eest rajada linna lähedale spordikompleksi, just rock'n'roll-akrobaatika tarbeks. See raha on mõnede Venemaal rokiakrobaatikast populaarsemategi spordialadega võrreldes küllaltki märkimisväärne.

Samal teemal

05.04.2017
Putini eksnaise uus mees ostis Lõuna-Prantsusmaale uhke villa. Kuid mille eest?