(Reuters / Scanpix)

Venemaa president on oma tütreid Mariat ja Jekaterinat alati väga kiivalt avalikkuse eest varjanud. Kuid nagu selgub, on 31aastane Jekaterina üks rock'n'roll-akrobaatika suurimaid nimesid.

Jekaterina Tihhonova tõelise identiteedi paljastas tema kolleeg Maailma Rock'n'roll'i Ühingust (World Rock and Roll Confederation ingl. k, lühend WRRC). Tegelikult tuli Tihhonova tõeline identiteet avalikuks juba kaks aastat tagasi, kuid Gazprombanki ametnik, kes seda väitis, võttis oma sõnad tookord kiiresti tagasi.

WRRC juriidilise osakonna asepresident Manfred Mohab kinnitas Reutersile, et tõepoolest, ta tunneb Tihhonovat ning on teadlik sellest, kes naise isa on. Kuid kohe pärast loo ilmumist helistas Mohab Reutersile ja täpsustas kiirelt, et tegelikult ei tunne ta Putini tütart üldse. „Uskuge mind ometi,“ palus Mohab ajakirjanikke. Saalis, kus teda intervjueeriti, oli mehe sõnul selline lärm ja melu, temal olevat üldse kuulmisega raskusi ning ta ei saanud küsimusest hästi aru. Seega, nagu ka Gazprombanki allikas, võttis Mohab oma ütluse kärmelt tagasi. 

Kreml ei ole asja hetkel kommenteerinud ning võimalik, et seda ka ei juhtu, sest Kremli ametlik seisukoht on, et presidendi lähedaste kohta pole avalikkusele mingit infot vaja jagada. Putini tütreid on alati avalikkuse eest hoolega varjatud ning nad on kasutanud valenimesid.

Tihhonova on rock'n'roll-akrobaatika võistlustel juba aastaid osalenud ning ennast WRRCs kõrgele kohale üles töötanud. Eelmise aasta detsembris vahendas Reuters, et Mosvka plaanib  30 miljoni dollari eest rajada linna lähedale spordikompleksi, just rock'n'roll-akrobaatika tarbeks. See raha on mõnede Venemaal rokiakrobaatikast populaarsemategi spordialadega võrreldes küllaltki märkimisväärne.

Jaga artiklit

12 kommentaari

I
Ivo  /   08:19, 29. nov 2017
Tyypiline vene baba !

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis