Eesti uudised

Kaks vingumürgitust üle elanud pere mure sai viimaks lahenduse

VIDEO | Neetud korteri saladus sai lahendatud  (37)

Liis Vaksmann, 28. november 2017 18:25
Foto: Teet Malsroos

„Ma olen lihtsalt nii ära hirmutatud. Kas või need korrad, kui oli vaja tal peput pesta ja läksin vannituppa. Kiiresti läksin ja juba see andur karjus. Jooksin kohe korterist välja,“ kirjeldab pereema, kuidas ta on viimased viis aastat kartnud, et pere võib uuesti vingumürgituse saada. 

Peret, kus kasvab kolm väikest last, kellest noorim on aastane, on samas korteris saanud kahel korral viie aastase vahega pärast gaasikatla kütmist vingumürgituse. Esimesel korral said vingumürgituse vanem ja keskmine laps, oktoobris noorim ja keskmine. Pere oletas, et viimane õnnetus võis olla tingitud majas tehtavast remondist. „Meil on kõigile akendele pandud kiled ja õhku ei tule üldse sisse. Need viis aastat olid, kui vannituppa läksime, aknad lahti, sest kartsin, et äkki juhtub jälle midagi,“ rääkis pereema vahetult pärast õnnetust. Ka pereisa viitas, et kohal käinud korstnapühkija olla öelnud pärast esimest õnnetust, et nende korteris pole õhuvoolu ja välisseina on vaja õhutusaugud teha.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.01.2018
Kus on viimase kahe aasta jooksul toimunud vingugaasiga seotud õnnetused?
20.11.2017
Vingugaasiandur muutub osas majapidamistest tuleval aastal kohustuslikuks
30.10.2017
Perekond sai gaasikatla tõttu vingumürgituse juba teist korda
30.10.2017
SALAKAVAL VINGUGAAS RÜNDAB TAAS: viimaste nädalate jooksul on gaasiboileritega korteritest haiglasse viidud seitse inimest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee