Eesti uudised

FOTOD | Õnnetus Harku vallas: möödasõitu teinud auto paiskus katusele (30)

Marvel Riik, Kristjan Väli, 28. november 2017 13:09
Foto: Martin Ahven
Täna keskpäeval toimus Kloogaranna ja Suurupi tee ristmikul õnnetus, kui üks sõiduk kaotas möödasõidul juhitavuse ning paiskus katusele.

Põhja prefektuuri teatel sai politsei kella 12 ajal teate, et Harku vallas Suurupi külas juhtus liiklusõnnetus. Esialgsetel andmetel kaotas sõiduk möödasõidu tegemise hetkel juhitavuse ning sõitis paremale teelt välja ja paiskus katusele. Sõidukijuht viidi haiglasse.

Praegu on politseinikud sündmuskohal infot kogumas ja asjaolusid selgitamas.

Kohapeal oleva Õhtulehe ajakirjaniku sõnul liikus õnnetusse sattunud auto Tallinna poole, kui hakkas möödasõitu tegema ja kaldus seda tehes teelt välja vastu valgustusposti ning käis kokkuvõttes katusele.

Õnnetus leidis aset Suurupi bussipeatuse vastas. Sõiduk paiskus tühjale põllule, jäädes lähimast puust paarikümne meetri kaugusel. Kohapeal olijate sõnul oli nähtavus piirkonnas hea.

Kohapeal viibiva politseiniku hinnangul ei põhjustanud avariid libe teekate vaid suur sõidukiirus möödasõidul. Lubatud maksimaalne sõidukiirus Kloogaranna ja Suurupi tee ristmiku piirkonnas on 70km/h.

Harku valla inimesed on varasemalt avaldanud oma pahameelt ristmiku suhtes. Eriti on teinud pahameelt uus ohutussaar, mis on ehitatud kurvi peale ning mida pimedas näeb alles viimasel hetkel, kuna ristmiku valgustus ei tööta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee