Eesti Vabariigi 100. juubel

Võidutorti pakutakse presidendi vastuvõtul, samuti on kõigil võimalus seda torti ise Vabariigi sünnipäevaks valmistada!

TULE IDEEGA APPI: Eesti otsib sünnipäevatorti! (2)

Toimetas Maria Rozbaum, 27. november 2017, 08:37
Foto: Vida Press
Toiduportaal Nami-Nami kuulutab koos Eesti Vabariik 100 toimkonna ja presidendi kantseleiga välja tordiretseptide konkursi, mille võidutöö leiaks koha 24. veebruaril nii igaühe kodulaual kui Eesti vabariigi presidendi vastuvõtul.

Võistlus on avatud kõikidele Eesti tordimeistritele. Tordivõistlusele oodatakse ainult magusaid torte, mis on eestilikud nii sisult kui ka vormilt. Tort peab olema piisavalt eriline selleks, et seda sobiks serveerida pidulikumatel puhkudel, ent piisavalt lihtne selleks, et retsepti järgides saaks torditeoga hakkama ka kodukokk.

Võistlusele saadetud tortide seast teeb eelvaliku žürii, mille tööd juhib vabariigi presidendi kantselei peakokk Taigo Lepik ning kuhu kuuluvad muuhulgas Nami-Nami ja Eesti Vabariik 100 korraldustoimkonna esindajad. Žürii valib välja 10 kõige perspektiivikamat torti, mille seast valitakse see kõige sobivam tort Eesti vabariigi 100. sünnipäevaks 31. detsembril ETV otseeetris.

Tordi kavand, retsept ning võimaluse korral pilt tuleb saata hiljemalt 1. detsembriks aadressile info@nami-nami.ee, märgusõna “EV100 sünnipäeva tort”. 

  • Retsept tuleb esitada eesti keeles
  • Tordiretsept tuleks arvestada kümnele sööjale, ühele sööjale arvestada 150 grammine tordilõik.
  • Retsepti kogused tuleb anda grammides
  • Kuna otsime seda kõige-kõigemat torti, siis on oodatud osalema kõik senised Nami-Nami isamaaliste tortide võistlusel edukalt esinenud tordimeistrid, samuti teised Eesti tordimeistrid.
  • Tordikonkursile võib esitada ka eelmise üheksa aasta jooksul Nami-Nami isamaaliste tortide võistlusele esitatud idee, mida võib soovi korral täiendada.
  • Tordiidee autor peab arvestama, et lõppvariandis võib retseptuur või kaunistamine veidi muutuda, kõik muudatused kooskõlastame tordi autoriga 


REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee