Laadin videot...
9
fotot

Sel nädalal said kolm Tallinna loomaaias elavat jääkaru  – Nora, Nord ja Aron - aasta vanemaks. Täna korraldas Tallinna loomaaed oma asukatele sünnipäevapeo. 

Jääkarud said pajuvitstest punutud pallid ning mõmmikute elust ja olemusest rääkisid kokkutulnutele Aleksei Turovski ja Anne Saluneem.

Aleksei Turovski rääkis Õhtulehele, kui nutikalt jääkaruemad oma poegi õpetavad, sest inimeste maailmas tuntud "uju või upu" meetod puudub karude kasvatusmetoodikas täiesti. 

Vaata ka lustakat karugaleriid! 

Jaga artiklit

10 kommentaari

U
ujumisõpetaja   /   10:01, 27. nov 2017
„Uju või upu“ meetod on ainult mõne eriliselt võhiku, inimlapsehinge mittetundva papa või onu või ükskõik millise meesisiku ülimalt haige arvamus ja meetod.
Visata mitteujudaoskav laps sügavasse vette arvamusega - küll ta välja ujub!. on üks kõige rumalam ja jõhkram teguviis, kus 99,9% sellistest vettevisatud lastest saavad kohutava šoki ja veehirmu terveks eluks.
M
mitte ainult jääkarudelt, vaid  /   09:45, 27. nov 2017
paljudelt teistelt loomadelt nagu ka tiigrid, lõvid või teised, on meil inimestel, järeltuleva põlve kasvatamisel tõesti üsna palju õppida.
Kindlasti on loomafilme vaadates kõik märganud, et kui üks väike pojuke oma tegudega liiga üleannetuks muutub, annab kas lõviema või lõvi-isa oma käpaga sellele ülbikule paraja laksu,
Kui see aga ei aita hammustab vana seda pojukest ikka nii, et kohe kisa taga - ja siis on üleannetu pojuke kohe täitsa paipoiss ja rahu jälle majas.
Sellega ei taha ma öelda, et inimlapsi peaks peksma, ei – inimestel on võimalus alati oma eeskuju või ka verbaalselt alati üleannetut last kasvtada, kui see aga ei aita, on väike laks ikka asja ette küll, nagu ka looma“laste“ puhulgi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis