Eesti uudised

EESTLASED BALIL: vulkaanipaanika on mõttetult suur

Mariann Prooses, Gerly Mägi, 27. november 2017 00:01

5 KOMMENTAARI

e
eesti teadmamehed/ 27. november 2017 09:54
Pompeji kodanikud arvasid ka, et ei ole mõtet paanitseda.
a
Antz/ 27. november 2017 09:00
Eestlastest “ Balil teadavd teadlastest paremini!? Mina teada ei asu Changi lennujaam Austraalsias vaid Singapuris ja sealt ei lähe lennukid tän Balile. Aga n eks “kohalik”Bali eestlane juba teab...
ä
Äkki ikka teabki/ 27. november 2017 14:54
Näen ainult artikli algust, aga kui kommentaar on suunatud sellele, siis tõesti Changi lennujaam on Singapuris, Canggu on aga rajoon Bali saarel, umbes poole tunni kaugusel kohalikust lennujaamast ;)
o
Odin/ 27. november 2017 07:51
Artiklit lugedes saab selgeks, et Balil paanikat pole. Mitte paanika pole mõttetu vaid, leheneegrite arusaam ja sõnakasutus on mõttetu.
K
!!!/ 26. november 2017 18:41
Kohalikud tajuvad ohu suurust siiski paremini. Aga seiklusi ning elamusi otsivad turistiturakad vahivad põnevil, suud ammuli. Et vaatame mis nüüd veel tuleb. Tekib võrdlus tolle 2004.a. India ookeani suure tsunamiga, mis põhjustas veerand miljonit ohvrit. Kui osa inimesi tookord lõpuks lähenevat mäekõrgust vahutava lainevalli nähes sisemaa poole pakku jooksma hakkas, jäid mõned suud ammuli lähenevat närvekõditavat vaatemängu vahtima. Keegi meenutas, kuidas ta joostes ühele taolisele vahtivale naisele hüüdis, et põgenegu kiiresti. Too aga vastu, et ei saa! Et see on ju nii põnev. just nii nagu USA katastroofifilmis "Päev pärast homset". Inimene ajas kinoekraani ja reaalse elu segi. Ohte tajumata. Ja ilmselt vaatab nüüd praegu taevast pilve pelt, et mis ja kuidas.