Eesti uudised
Kodutu mehe trammist välja visanud turvamees on politsei uurimise all 
 

Kodutud peremehetsevad ühissõidukites (285)

Mariann Prooses, 24. november 2017, 18:49
Foto: Videotõmmis
Avalikkuse ette jõudnud video juhtumist, kus  turvamees kodutu mehe trammist jõuga välja viskas, on tekitanud pahameelt ja küsimuse, kas turvamehe käitumine oli õigustatud. Aga paraku on pinkide vahel magavad, sokke kuivatavad, purjus ja lehkavad kodutud, kes end ühissõidukis lausa nagu kodus tunnevad, bussijuhtide sõnul igapäevane probleem. 

Neljapäeval avaldasid meediakanalid video, kuidas trammijuhi väljakutse peale kohale  saabunud USS Security turvamees Balti jaama peatuses kodutu mehe trammis istmelt jõuga püsti tõstis ning mööda treppi alla lohistades õue tiris. Kihama löönud internetikommentaatriumis hinnati turvamehe käitumine jõhkraks ja ebainimlikuks. Politsei alustas asja uurimiseks kriminaalmenetluse kehalise väärkohtlemise paragrahvi alusel. „Inimene on inimene ning kõiki peab kohtlema võrdselt ja väärikalt, hoolimata tema sotsiaalsest taustast,“ ütles Põhja prefektuuri kesklinna jaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Jelena Mirošnitšenko.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

9. jaanuar 2018, 16:04
Sergei Metlev: kui jõmm rõhub kedagi, siis on inimestel suu vett täis
5. jaanuar 2018, 08:01
PEKSUMAJA: mees eelistab metsa sotsiaalmajale: sooja andsid küünal ja kass
29. detsember 2017, 12:19
Valitsus lükkas Anvelti kava anda mupole käte väänamise õigus kalevi alla
19. detsember 2017, 00:00
TRAMMIST JÕHKRALT VÄLJA REBITUD MEES: „Kõige rohkem on mul kahju sellest, et turvamees tõmbas mu jope puruks ja telefon läks katki. Mul niikuinii pole riideid kusagilt võtta, ma olen kodutu."

285 KOMMENTAARI

a
A 26. november 2017, 14:45
Üks veider isiksus küsis minultki paari eurot,ma küsisin et miks ta ise teenida ei võiks.ta vastas et on vaba inimene ja töö on lollidele. Surusin oma paar eurot tasku tagasi.no kuidas ma loll inimene ikka targale oma raskelt teenitud raha annan.
j
Juri alandi @gmakallis oled vabataliku.et. neiu seks vaadrt nimijuri ja 26. november 2017, 08:35
Tere vabatused ja siis veel see minu arvamus on selline küsimus et kui ma õigesti mäletan siis on mul on vaja teha on ohtulehit koju. Kui ma õigesti mäletan
Loe kõiki (285)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee