Eesti uudised

Eesti suursaadik Londonis Tiina Intelmann andis Tema Majesteedile üle oma volikirja

ÕHTULEHT LONDONIS | Viis kübaraga daami kuninganna juures ja kaua õpitud sammud  (5)

Katrin Helend-Aaviku, 23. november 2017 17:22
ERILINE HETK: Tema Majesteet Kuninganna Elisabeth II võtab vastu Eesti suursaadiku Londonis Tiina Intelmanni volikirjad.Foto: Buckinghami palee
„Kuninganna oli üllatunud, sest nägi esimest korda, et volikirjade üleandmisele tulnud suursaadik ja diplomaadid on kõik naised,“ ütleb naeratades kuninglikust tõllast välja astudes Eesti uus suursaadik Londonis Tiina Intelmann.

Soe tuuline kolmapäev Londonis. Kuupäev on 22. november ja kell on 12.45. South Kensingtoni linnaosas asuva Londoni Eesti saatkonna ette saabuvad kabjaplaginal kaks punastes ja mustades toonides kuninglikku tõlda, mõlema ees kaks hobust. Nagu pildike „Tuhkatriinu“ muinasjutust. Tuhkatriinu asemel astuvad aga esimesest tõllast välja Buckinghami palees Tema Majesteet Kuninganna Elisabeth II-le volikirja üle andnud Eesti suursaadik Londonis Tiina Intelmann ja Ühendkuningriigi välisministeeriumi diplomaatilise korpuse direktor Neil Holland ning teisest tõllast neli Eesti saatkonna diplomaati, kes samuti tseremooniast osa võtsid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.10.2017
GLAMUURIGALERII | Kuninganna Elizabeth II sai Eesti suursaadiku volikirja ja õnnitluse
18.05.2017
GALERII | "Kuigi elame Inglismaal, eestlane jääb ikka eestlaseks, seda ei muuda miski."
14.09.2015
GALERII | Välisminister Kaljurand avas Londoni saatkonna uue hoone