Maailm

President Bill Clinton tõmmati taas suurde seksiskandaali (68)

Aadu Hiietamm, 22. november 2017, 18:45
SKANDAALI KESKMES: Neli seni veel tundmatuks jääda soovinud naist süüdistavad USA ekspresidenti Bill Clintonit (71, vasakul) seksuaalses ahistamises ja nõuavad temalt suurt vaikimistasu. Bill Clintoni abikaasa Hillary Clinton (70, paremal) mõtles süüdistajate vastu saata eradetektiivid, kuid advokaadid laitsid selle mõtte maha. Foto: AFP / Scanpix

USA 42. presidenti Bill Clintonit saadab ilmselt elu lõpuni seelikuküti kuulsus. Nüüd süüdistavad neli naist teda seksuaalses ahistamises ja nõuavad endiselt riigipealt suurt vaikimisraha, ähvardades vastasel korral kõik toimunu pressikonverentsil avalikustada. 

Bill Clintoni uue seksiskandaali avalikustas ajakirja New York Times Magazine endine peatoimetaja ja paljude Clintoni-raamatute autor Edward Klein. Ta kirjutas ajalehes Daily Mail, et Clintoni juristide  kinnitusel vastab naiste tõstatatud süüdistus tõele.  

Väidetav seksuaalne ahistamine leidis aset siis, kui Bill Clinton oli presidendiametist lahkunud ehk pärast 20. jaanuari 2001. Toona tegi ta koostööd miljardäri ja pleiboi Ron Burkle´iga ja lendas viimase eralennukiga kenade noorte naiste seltsis maailmas ringi. Kui presidendina oli Bill Clintoni lennuk Air Force One, siis Ron Burkle´i eralennuki hüüdnimi oli Air F**k One. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. oktoober 2018, 09:37
Hillary Clinton abikaasa afäärist: Monica Lewinsky oli täiskasvanud naine
16. märts 2018, 10:05
Hillary Clinton murdis Indias randmeluu
11. oktoober 2017, 12:48
Clintoni eksarmuke Monica Lewinsky juhib kiusamisvastast kampaaniat
15. oktoober 2016, 04:00
Kas Bill Clintonil on mustanahaline sohipoeg?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee