Foto: Tatjana Iljina
Toimetas Triinu Laan 22. november 2017 08:37
Keskerakonna juhatus arvestas esmaspäeval piirkondade ettepanekuid inimeste osas, kes kandideerisid kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjade vastu, ning arvas 38 inimest erakonnast välja.

Edgar Savisaar ei ole koduerakonna otsusega rahul. "Lugesin täna, et Keskerakonna ridadest on välja heidetud narvalased Jelena Valme, Niina Gets, Natalja Umarova ja Ljudmila Tjurina. Kõigepealt tahan neid kõiki tänada. Neil oli suur panus Keskerakonna loomisel ja arendamisel. Jelena oli Narva osakonna looja ja esimene esinaine. Tema tähendus Narvas oli kindlasti suurem kui praegustel tegelastel," kirjutas Savisaar oma sotsiaalmeedia kontol. 

Ta usub, et kunagi palub erakond neid meile tagasi tulla. Iseasi, paljud neist tulevad või mitte, kuna politikat saab teha mujalgi kui Keskerakonnas. 

"Erakond on kaotanud mitmeid häid liikmeid. Paraku pole sellest veel arugi saadud. Küllap ükskord kohale jõuab," hoiatas Savisaar. 

Samal teemal

Kommentaarid  (32)

tühi kott 22. november 2017 18:17
Savisaar on siiani terve oma elu teisi ainult väljakasutanud või tanki lükanud, Olid need siis ta abielunaised, või haareminaised, sõbrad või parteikaaslased, temal oli neist kõigist tsepuhhaa ehk ükskõik.
savisaar läks alati OM KASU HUVIDES või oma sulitegude varjamiseks üle laipade.
Nüüd siis - saatus või karma või JUmal taevas - tasutakse talle kõik see halb tagasi, mida ta teistele on teinud.
Nüüd on ta ainult tühi kott, POLIITILINE LAIP JA VANGLA KANDIDAAT, muud ei midagi.
Musta aadu tütar tellis vaguneid 22. november 2017 13:15
varsti saadetakse siit idapoole teele...
Pronksiöö rüüstajad 22. november 2017 14:29
Sobiks kõik peale panna , skulptuur takkaotsa ega meitel teda kunagi vaja pole.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS