Eesti uudised

Uudist täiendatud kell 19.00!

Keskerakond arvas välja 38 erakonna vastu kandideerinut (21)

Õhtuleht.ee, 21. november 2017 10:19
Foto: Alar Truu
Keskerakonna juhatus arvestas esmaspäeval piirkondade ettepanekuid inimeste osas, kes kandideerisid kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjade vastu, ning arvas 38 inimest erakonnast välja.

Erakonna peasekretär Mihhail Korb sõnas, et erakonna volikogu otsustas 3. septembril, et erakonna vastu kandideerivad inimesed ei saa erakonnas jätkata ning nende osas tuleb piirkondadel teha oma otsused, edastab ERRi uudisportaal.

Samal teemal

„Erakonna piirkonnajuhatused tegid vastavad otsused ja esitasid juhatusele 31 inimese nime, kes tuleks volikogu otsuse järgi erakonnast välja arvata. Juhatus arvestas otsuse tegemisel piirkonna juhatuste ettepanekuid ja soove ning arvas need inimesed erakonnast välja,“ sõnas Korb.

3. septembril tegi Keskerakonna volikogu avalduse, milles seisis, et erakonna programmi täitmiseks ja valijate ning erakonnakaaslaste usalduse hoidmiseks ei saa erakonna vastu kandideerivad inimesed jätkata Keskerakonnas.

Kui Edgar Savisaar ise on jätkuvalt Keskerakonna liige, siis vähemalt 38 tema nimekirjas kandideerinut on erakonnast välja heidetud, nende seas Olga Ivanova, kirjutas Postimees.

Samal teemal

24.12.2017
FOTOUUDIS | Kes olid kallil jõululaupäeval Edgar Savisaare külalisteks?
22.11.2017
Edgar Savisaar: erakond on kaotanud mitmeid häid liikmeid, kunagi palutakse neil tagasi tulla
16.10.2017
Olga Ivanova: „Inimesed ei saanud aru, et Savisaar ei ole enam Keskerakonnas“
25.09.2017
Uuring: Savisaar röövis Aasalt toetajaid