2
fotot
(Alar Truu)

Keskerakonna juhatus arvestas esmaspäeval piirkondade ettepanekuid inimeste osas, kes kandideerisid kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjade vastu, ning arvas 38 inimest erakonnast välja.

Erakonna peasekretär Mihhail Korb sõnas, et erakonna volikogu otsustas 3. septembril, et erakonna vastu kandideerivad inimesed ei saa erakonnas jätkata ning nende osas tuleb piirkondadel teha oma otsused, edastab ERRi uudisportaal.

„Erakonna piirkonnajuhatused tegid vastavad otsused ja esitasid juhatusele 31 inimese nime, kes tuleks volikogu otsuse järgi erakonnast välja arvata. Juhatus arvestas otsuse tegemisel piirkonna juhatuste ettepanekuid ja soove ning arvas need inimesed erakonnast välja,“ sõnas Korb.

3. septembril tegi Keskerakonna volikogu avalduse, milles seisis, et erakonna programmi täitmiseks ja valijate ning erakonnakaaslaste usalduse hoidmiseks ei saa erakonna vastu kandideerivad inimesed jätkata Keskerakonnas.

Kui Edgar Savisaar ise on jätkuvalt Keskerakonna liige, siis vähemalt 38 tema nimekirjas kandideerinut on erakonnast välja heidetud, nende seas Olga Ivanova, kirjutas Postimees.

Jaga artiklit

22 kommentaari

E
elsa  /   02:19, 22. nov 2017
Kedagi te
ei huvita,mis te teete v kedagi välja heidate! Selgelt teada,kelledega on tegu! Elan maakohas ja nimekirjas olid viimased parmud! Niiet häbi teile!
V
veel hullem  /   13:21, 21. nov 2017
Kohtus süüdi mõistetud Jaadla ei sobinud isegi keskerakonna kriminaalide sekka.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis