11
fotot
(Kaspar Pokk/Kanal 2)

Täna juhtus Pärnumaal lühikese vahega kaks liiklusõnnetust. Ehkki mõlema avarii osalised olid veoautod, hukkus esimeses avariis üks juhtidest. Teise avarii puhul juhid tõsiseid vigastusi ei saanud.

Kilomeeter eelmisest avariikohast Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel Penu külast Läti poole juhtus veel teinegi avarii Poola poolhaakega raskeveokitega.

Õnnetuspaigaks oli teeäärne veokite parkla, mis on mõeldud peatumiseks ja parkimiseks. 

Selles parklas seisis juba üks DAF veok, millele sõitis tagant sisse Pärnu poolt tulnud veoauto Renault. Mõlemad autod olid Poola numbrimärgiga.

Kuna tee on antud lõigul väga libe, ei saanud Renault' juhi sõnul ta oma veoautot lihtsalt pidama. 

Õnnetuse hetkel magas DAF-i juht autos, kui tundis ühel hetkel pauku. Tagant sisse sõitnud veokis oli ka ainult üks inimene. Ehkki kokkupõrge oli tugev ning kabiini jäi alles napp ruum autojuhile, ei saanud kumbki inimene tõsiselt viga.

Jaga artiklit

85 kommentaari

L
lollidemaa  /   07:46, 22. nov 2017
Teedehoolde firmad võidavad pakkumisi, kes mitu tilka kemikaali libeduse tõrjumiseks ühele kilomeetrile raatsivad kulutada ja tööpäev algab kohvijoomisega kell kaheksa hommikul.
H
häbi, häbi  /   00:58, 22. nov 2017
tehke ometi teed sõidukõlbulikuks, ääremaa elanikud! Nagu poleks euroopast ega sõidetavatest teedest kuulnudki. Lätis -Leedus küll nii libedaid teid ei ole juhtunud nägema.

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 51993733
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis