Maailm

KOLETISE SURM: vägivalla ja hullumeelsuse sümbol Charles Manson suri 83aastaselt

Aadu Hiietamm, 20. november 2017 19:00

18 KOMMENTAARI

a
Arne/ 21. november 2017 13:18
Lihtne hulkur kellest massimeedia( meie mõistes PEAvoolumeedia) tegi mõrvari. Ta isiklikult ühtegi
vägivaldset kuritegu ei sooritanud. Tehti nn näidisprotsess kus ta kuulutati mõrvariks ja sekti juhiks.
Vaatasin ammu aega tagasi USA krimisaadet, kus tõdeti, et kui ta oleks neist ühe isikuvastase
kuriteo sooritanud, oleks ta ammu HUKATUD.
ä
äärmiselt/ 21. november 2017 07:46
tähtis uudis. ÕL kas teil seal on mõni arenenud homo sapiens või koosneb teie seltskond erandlikult mõrtsukate järeltulijatest
v
väga/ 21. november 2017 07:45
alandav surm koletisele, surra vanadusse!
a
Aadu/ 20. november 2017 23:26
Raske psüühilise traumaga inimesed võivad peast segi minna . Vaadates piisavalt tapmist ja juhuslikult omades tapariista käes pole ime kui juhtuvad sellised asjad. Maanteede peal panevad lambist mõned frontaalpõrkesse kas vastutuleva sõidukiga või ettejääva viadukti tugipostiga.
s
sadi/ 20. november 2017 21:54
Vaeseke.
Põrguväravad on avatud.
Head teed.
j
Juulius/ 20. november 2017 20:00
Üks imelik koht on seal, et Helter Skelter tuleb maa peale ja rassisõda hävitab planeedi. Mingi imelik kokkusattumus praeguse aja sündmustega seal on, kuigi aega ei öeldud, millal see juhtub vői alguse saab.
9
999/ 20. november 2017 19:49
Poliitikud tapavad valged kindad käes kordi rohkem. Ja keegi ei sõima neid koletisteks.
s
siis tõesti kurb,/ 20. november 2017 21:09
et sarimõrtsukat kinni hoiti:)
Laseme manjakid vabadusse, kuna sul teema poliitikutega või? Puhka pead ja jalga, ära mine jaburaks!
e
Eino Taruk/ 20. november 2017 19:25
Kummaline selle mehe puhul on, et kuigi ta ise ei tapnud kedagi on ta kurikuulsam kui need sadistid ja seksuaalmõrvarid kes omaenda kätega tapsid kümneid ja kümneid...
i
Ikkagi/ 20. november 2017 20:13
....oleks pidanud kohe surma mõistma!
o
ott/ 20. november 2017 20:46
ikkagi ei peaks lampi lahmima
t
to ikkagi/ 20. november 2017 23:22
Ta mõistetigi algul terve trobikonna mõrvade eest surma. Kuid teatavasti kestavad USA-s edasikaebused ja armuandmispalved harilikult veel mitu aastat, enne kui surmamõistetu elektritoolile pannakse. Ja Mansoni asja edasikaebused langesidki just sinna aega, kui mõnede silmavesistajate-humanistide survel kaotati USA-s surmanuhtlus. Seetõttu asendatigi tema esialgne surmanuhtlus eluaegsega. Mõne aasta pärast tuli ameeriklastel taas mõistus sealt alt otsast taas pähe tagasi. Aga kuna surmanuhtluse keelustamise tuhinas oli ka Mansoni surmaotsus kergema, s.o. eluaegsega asendatud siis nii see jäigi. Taas ümbermuutmine raskemaks oleks olnuks tema inimõiguste rikkumine.

k
20. november 2017 19:04
Koledad teod, aga silmavaade on mehel lummav.
N
./ 20. november 2017 21:51
t
to // 20. november 2017 23:40
Tema jõuk, kes juhi-jumalapoja poolt ette antud mõrvu sadistlikult sooritas, see koosneski temasse armunud plikadest ning noortes naistest. Kes tema silmavaate ning libeda jutu õnge olid läinud. Ise ta omaenda käsi ei määrinud.
Tollane kuulus USA filmistaar ning modell, 26-aastane Sharon Tate tapeti arvukate noahoopidega ajal, kui ta oli 8-ndat kuud rase. Jõuguliikmete arreteerimisl leiti Mansoni poolt kirja pandud tapaprogramm oma jüngrietle. Et keda tuleb tappa ning kuidas kedagi tappa.
Näiteks oli ta nlmimekirja mängitud kuulus laula Frank Sinatra. Temale oli Manson määranud elusalt nahanülgimise. Kusjuures mitte niisama, vaid taustaks tuli mängima panna magnetofon Sinatra enda lõbusate ja lustakate naljalauludega. Franki päästis vaid see asjaolu, et jõuk enne temani jõudmist lõpuks tabati.
Mansoni eesmärk oli provotseerida üldist rassisõda. Selleks kirjutati tapetute verega ruumi seintele solvavaid hüüdlauseid. Kui tapeti valge, kirjutati midagi solvavat valgete s..ade kohta et kahtlus ja valgete raev langeks mustade peale. Kui aga tapeti must, siis kirjutati mõnitusi mustade kohta, et need peaksid mõrvariteks valgeid.
m
Moderaator korjas ära. Kirjutan uuest, Silutult ja jupikaupa./ 20. november 2017 23:43
Ei tohi kirjeldada Mansoni jõugu kuritegusid, töömeetodeid, loetleda tuntumad ohvreid ega tutvustaa tema kavasid ning´g programmi. Mis omal ajal ka meie meedias avaldati
Tema jõuk, kes juhi-jumalapoja poolt ette antud mõrvu sadistlikult sooritas, see koosneski temasse armunud plikadest ning noortes naistest. Kes tema silmavaate ning libeda jutu õnge olid läinud. Ise ta omaenda käsi ei määrinud. (jatkuu)
j
jätkub/ 21. november 2017 00:06
Tollane kuulus USA filmistaar ning modell, 26-aastane Sharon Tate t.a.p,e.t.i sadistlikult suure arvu noahoopidega ajal, kui ta oli 8-ndat kuud lapseootel. Jõuguliikmete arreteerimisl leiti Mansoni poolt kirja pandud tapaprogramm oma jüngrietle. Et keda tuleb tappa ning kuidas kedagi tappa.
Näiteks oli ta tulevaste ohvrite nlmekirja märgitud kuulus laula Frank Sinatra. Kelleni järjekord siiski õnneks ei jõudnudki.
j
jätkame taas/ 21. november 2017 00:49
Frank Sinatrale oli Manson määranud elusalt naha mahanülgimise. Kusjuures mitte niisama, vaid taustaks tuli mängima panna magnetofon Sinatra enda lõbusate ja lustakate naljalauludega. Franki päästis vaid see asjaolu, et jõuk enne temani jõudmist lõpuks tabati.
Mansoni eesmärk oli provotseerida üldist rassisõda. Selleks kirjutati hukatute verega ruumi seintele solvavaid hüüdlauseid. Kui sadismiohver oli valge, siis kirjutati midagi solvavat valgete s..ade kohta et kahtlus ja valgete raev langeks mustade peale. Kui aga hukati must, siis kirjutati mõnitusi mustade kohta, et need peaksid mõrvariteks valgeid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee