Arnold Rüütli raamat saabus müügilettidele eileFoto: Teet Malsroos
Dannar Leitmaa 17. november 2017 14:16
Eile õhtul pidulikult esitletud elulooraamat Arnold Rüütlist väidab, et enne 2006. aasta presidendivalimisi lahvatanud meediapomm Kadrioru lossist peetud pidudest oli kõik poliittehnoloogiline lavastus.

"Asjaolude lähemal uurimisel selgus, et tegu oli lavastusega Tartu ülikooli poliitikatudengilt (ilmselt on mõeldud politoloogiatudengit) tellitud - ja kuuldavasti ka hästi tasustatud - kava järgi. See plaaniti ja teostati eriti küüniliselt puhtpoliitilistel eesmärkidel. Lavastuse korraldajad ei hoolinud isegi sellest, et ränk hoop antakse mitte ainult presidendi institutsiooni, vaid terve Eesti mainele," seisab Peeter Ernitsa kirjutatud raamatus.

Rünnaku võimaldas väidetavalt 2003. aastal poliitikasse saabunud Res Publica, kelle poliittehnoloogia ei sisaldanud märkigi rüütellikkust. 

Samal teemal

Kommentaarid  (70)

no 20. november 2017 12:18
pidasin Rüütlitest rohkem lugu. Nüüd, seda taas päevavalgele kistud teemat "lavastuseks" nimetavat abielupaari ei saa enam austada! Miks ei seadnud te õiglust jalule toona? Miks ei pesnud end süüdistustest puhtaks siis? Siis vaikisite! Küll on kahju, et mingil ernitsal lasite end provotseerida selle teemaga. Inetu, väga inetu!
Miks? 20. november 2017 10:25
Miks ei rääkinud Vahur Kersna tol korral oma saates nendest nimedest, kelle lapsed seal samuti pidutsesid. Pole ka hiljem kuulnud, et nendest oleks keegi rääkinud. Nii arvangi,et see oli
tellimustöö.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS