Eesti uudised

Toiduliidu juht: tekitab nördimust, kui näed, millise kirega on valitsus pannud ka ametnikke lolle otsuseid kaitsma (22)

Ärileht, 17. november 2017, 09:24
Sirje Potisepp Foto: Tiina Kõrtsini
Suhtekorraldusbüroo Miltton Nordicsi korraldatud lobiteemalisel konverentsil "Kes seda lobi keedab" rääkis toiduliidu juht Sirje Potisepp riigi seadusloomet kritiseerides, et ta pole 11 aastat liitu juhtinuna nii palju Toompea vahet käinud kui sel aasta.

"Eriti suure kogemuse seadusloomega seoses on andnud mulle see aasta. 11 aasta jooksul pole ma nii palju Toompeal käinud kui sel aastal! Kõik kingad hakkavad ära kuluma," muigas Potisepp.

Kuid jätkas siis tõsinedes. "Aga ma rõhutaksin järjekordselt seda ja ma ei tea millal seda ka võetakse lõpuks kuulda, et on nördimust tekitav kui erialaliite kaasatakse seaduseloomesse kaasamise kui sellise või linnukese kirja saamise pärast."

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Samal teemal

6. juuli 2018, 15:11
Eesti toiduliidu juhataja: mul ei ole tarbijatele hinnatõusu osas häid uudiseid

22 KOMMENTAARI

e
Elsa 17. november 2017, 22:43
Toiduliidu juht w? Kontrolli seda ,mis meile toidu sisse pannakse!!! Mis sa niisama raha vastu võtad! Mina pean palga auga välja teenima,nii sinagi lugupeetud proua!
j
Jälle 17. november 2017, 15:51
Vaata, kes on jälle pildile tulnud. Meil pole see lo.. jutt veel meelest läinud, mille pärast pausi pidid pidama, nii-et, tõmba uuesti saba jalge vahele ja jää vait.
Loe kõiki (22)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee