Sirje Potisepp (Tiina Kõrtsini)

Suhtekorraldusbüroo Miltton Nordicsi korraldatud lobiteemalisel konverentsil "Kes seda lobi keedab" rääkis toiduliidu juht Sirje Potisepp riigi seadusloomet kritiseerides, et ta pole 11 aastat liitu juhtinuna nii palju Toompea vahet käinud kui sel aasta.

"Eriti suure kogemuse seadusloomega seoses on andnud mulle see aasta. 11 aasta jooksul pole ma nii palju Toompeal käinud kui sel aastal! Kõik kingad hakkavad ära kuluma," muigas Potisepp.

Kuid jätkas siis tõsinedes. "Aga ma rõhutaksin järjekordselt seda ja ma ei tea millal seda ka võetakse lõpuks kuulda, et on nördimust tekitav kui erialaliite kaasatakse seaduseloomesse kaasamise kui sellise või linnukese kirja saamise pärast."

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Jaga artiklit

22 kommentaari

E
Elsa  /   22:43, 17. nov 2017
Toiduliidu juht w? Kontrolli seda ,mis meile toidu sisse pannakse!!! Mis sa niisama raha vastu võtad! Mina pean palga auga välja teenima,nii sinagi lugupeetud proua!
J
Jälle  /   15:51, 17. nov 2017
Vaata, kes on jälle pildile tulnud. Meil pole see lo.. jutt veel meelest läinud, mille pärast pausi pidid pidama, nii-et, tõmba uuesti saba jalge vahele ja jää vait.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis