Et pühad kiiremini saabus ja meeleolu stressi tõttu kaduma ei läheks, siis on õige aeg natuke vallatumaks muutuda!

Jäta stress ja kohustuslik nimekiri kingitustest kõrvale, sest sinu asi on nüüd koos kallimaga õigesse jõulumeeleollu pühenduda, soovitab portaal Your Tango

Jõulupühd on ju aeg, kus tuleks olla rõõmus ja nautida! Ei mingit stressi ega liigseid kohustusi! Aeg nautida pidusid ja aega kallite inimestega!

Et oleksid õiges meeleolus, siis siin sulle 7 soovitust!

1. Aeg kaunistada

Käes on periood, kus tuleks kaunistad elamist, pakkida kingitusi, kuulata jõululaule - luua meeleolu! See meeleolu ja tegevus aitavad ka kirelõõmal tõusta!

2. Mõnusalt ja magusalt

Kui küpsetate piparkooke, küpsiseid või kooke, siis on oleks kaval natuke maitsvat kraami ka kõrvale panna. Natuke šokolaadi võib ka kallimaga hullates vajalikuks osutuda! Rääkimata sellest, et küpsetades tekkiv hõng on juba piisavalt magus ja meelas, et teis õiget tuju tekitada!

3. Sokid rippuma!

Mõned vahvad ja seksikad ideed, mida võiks kallima soki sisse panna. Kupongid tegevustega, mida ta sinult siis võib välja nõuda. Õhtusöök? Vann kehale? Jalutuskäik? Suudlus? Ja....

4. Rollimängud jõuluvanaga...

Kes osanuks aimata, et paljas ihu jõuluvana sooja ja punase mantli sees nii ahvatlevalt võiks mõjuda! Tehke proovi!

5. Nimekiri pahedest

Oled tänavu olnud hea või halb? Loodetavasti piisavalt hea, et nüüd neid natuke vigurdada ja pahandusi teha... Millised on su salajased ihad ja soovid? Aeg asuda eksperimenteerima!

6. Pühade eri

Löö end üles, et jõulutuledes särade - kaamera ees! Fotod, videod - lase fantaasial lennata! Rollimängud - asjad, mida te tavaliselt kallimaga ehk laupäeviti ette ei võta! Seksikas ja vallatu pesu...

Laske end vabaks ja nautige koos!

7. Pidage vallatut jõulukalendrit

Te ei pea lugema kalendrist päevi, et millal tuleks üksteisele kingitusi teha. Ei! Te lugege koos päevi hoopis nii, et igal päeval avaksite justkui uue akna advendikalendris. Ühel päeval teeb ja pakub midagi põnevat üks partner, teisel teine... Seksikad üllatused, vallatud sõnumid, sensuaalne massaaž, vann ja teised ühised tegemised!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis