Sisuturundus

Millega jõulukinke valima asudes arvestada tuleks? 

Kaup24, 15. november 2017 16:25
Foto: PantherMedia / Scanpix
Mõni valib jõulukingid viimasel hetkel, teine aga planeerib pikalt ette, mida kellele ostab. Tegelikult tasubki nimekiri juba üsna aegsasti valmis teha, sest nii on aega rahulikult ringi vaadata ning parimad pakkumised leida. Praktiliste ja toredate kingituste tegemine nõuab aga korralikku mõttetööd, seetõttu annamegi paar soovitust, et kingituste valimine veidi ladusamalt kulgeks.

Õpi inimesi kuulama. Jõulukingituste tegemine muutub iga aastaga üha keerulisemaks ning võib tunduda, et oled juba kõik võimalikud kingitused ära kinkinud. Kindlasti ei ole asi nii hull. Paljud inimesed räägivad jutu käigus, et neil hakkab üks või teine toode otsa lõppema, et nad soovivad endale uut rahakotti või kehakreemi või hoopis põnevaid uusi elamusi. Kui lähedasega mõni potentsiaalne kingiidee jutuks tuleb, siis tasub ta vaikselt ära kuulata ning ese nobedalt jõulunimekirja paigutada. Sel moel saad kindel olla, et kingisaaja oma kingituse üle ka tõeliselt rõõmustab.

Mida oled eelnevalt kinkinud? Kindlasti tasuks meenutada, mida oled lähedasele eelnevatel aastatel kinkinud. Kui selleks oli näiteks parfüüm, siis võiksid sel aastal mõelda mõne teise praktilise kingi peale.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee