Eesti uudised

Jüri Mõis ja Kerttu Olmann peavad pulmi 

ÕL, 24. september 1999 00:00
Oktoobris peab pulmad Eesti sajandipaar. Hansapanga asutajaliige Jüri Mõis, 42, hakkas seltskonnaüritustel viibima koos noorukese Kerttu Olmanniga juba siis, kui alles sosistati Jüri ja Tiina Mõisa võimalikust lahutusest.

See oli 1996. aastal. Kerttu Olmann, kes on Mõisast ligi viisteist aastat noorem, töötas siis oma tulevase abikaasa sekretärina. Neiu pole kunagi teinud enda ja ülemuse suhetest saladust. Ta kommenteeris ajakirjale "Kroonika": "Hansapanga laienemisel otsustasid pangajuhid valida igaüks endale panga töötajate hulgast sekretäri. Mina jäin silma Jüri Mõisale."

Hiljem sõitis paar koos mööda maailma. Käidi Austrias, Inglismaal, Hispaanias ja Ameerika Ühendriikides, Atlanta olümpiamängudel. Jüri Mõisal rahapuudust pole. Kerttu Olmannile kinkis jõukas pankur erepunase Audi A4, millega käis kaasas kiri, et kingitus ei kohusta millekski.

Tänavu sai Hansapangast lahkunud Jüri Mõisast Eesti siseminister, kellest isamaalased loodavad pärast valimisi Tallinna linnapead.

Oktoobri keskel astub siseminister ametlikult blondi sõbratari Kerttu Olmanniga abiellu. Kuigi pulmadeni on veel kuu aega, ostavad tähtsale sündmusele kutsutud külalised pruutpaarile juba praegu kingitusi.

25. oktoobril tähistab Jüri Mõis ka oma 43. sünnipäeva.

Siseminister on kahe tütre, Martina ja Kristina, isa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee