Foto: Aldo Luud
Toimetas Maria Rozbaum 15. november 2017 08:39
15 aastat tagasi Tartusse kolitud teadus- ja haridusministeerium on asunud mitmeid oma osakondi kas osaliselt või täielikult Tallinnasse tagasi kolima, rõhudes sünergiavajadusele, mida saaks saavutada superministeeriumi hoones teiste ministeeriumite ametnikega koos töötades.

Ainult et kõik kolitavad osakonnad ei liigugi superministeeriumi hoonesse, vaid hoopis haridusministeeriumi Tõnismäe kontorisse, edastab ERRi uudisportaal. Haridusministeeriumis valmis maikuus ümberkorralduste kava, mis näeb ette umbes 15 töökoha ületoomise Tallinna.

Näiteks on kavas kirjas, et 2018. aasta veebruariks tuuakse Tartust Tallinna üle viis töökohta välishindamisosakonnast ja kolm töökohta Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonnast. Lisaks liiguvad järgmisel aastal Tallinnasse kaks analüüsiosakonna ja kaks rahandusosakonna töökohta.

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

oi aegu 15. november 2017 13:38
Siis kui ministeerium Tartusse viidi, olid suured kulutused, nüüd tuuakse Tallinna tagasi, jälle suured kulutused. Mida meie riik õige mõtleb, kelle taskust need rahad tulevad? Muidugi meie , maksumaksjate taskutest. Need ministrid ja muidusöö...jad ei tooda ju midagi ja ei too raha sisse, vaid aina kulutavad. Kas tõesti ei ole riigis ühtegi normaalselt mõtlevat inimest, või on tehtud nimelt, et saaks jälle rahva raha kuhugi kantida. See on juba liig, mis toimub!
Rail Baltiku I etapp = Tallinn-Tartu-Valga 15. november 2017 12:02
Kas rongide kiirused on alla läinud, et ei kannata väljaspool Tallinnat tööd teha?
Või on rongipiletite hinnatõusuga seotud?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS