4 kommentaari

K
Kõva Ketas  /   18:22, 16. nov 2017
Kas mitte pole see Janek Mäggi, kes Viimsi vallavalitsuse ühe juhtiva ametnikuga sõlmis suhtekorralduspingu, sisuks märtsi keskpaigast valimisteni anda nõu kuidas suhtekorraldust läbi viia.
Valimised läbi ja nüüd loeme "Kuigi kõik inimesed vajavad raha, et elada, sh elamist nautida, ..." J.M.
Õhtuleht saab teabenõude korras ilmselt isegi teada lepingu tulemuslikust mölemale osapoolele
N
Nii pikk jutt,  /   14:45, 15. nov 2017
mõte jäi segaseks, kui taheti reklaami teha, siis poleks pidanud ju nii pikalt kirjutama, aeg ju ka raha. Annetamine ise on muidugi hea ja igatpidi kiiduväärt.
M
Mul  /   07:42, 15. nov 2017
on üks väike tähelepanek Kanadast, seal annetavad samuti nii rikkad kui vaesed, rikkad küll rohkem, sest see on neile kasulik.
Riik on loonud mehhanismi/seadused, millega nad saavad tuludeklaratsioonidega annetuste pealt osa raha tagasi, pealeselle on annetajate nimed (mitte küll summad) 2x aastas üleval kohalikus meedias.
Ütleme, et rikkurit ähvardab tulumaksu järgmine, veel suurem aste, sest nt 1000 dollarit on rohkem, siis ongi kasumlikum see 1000 annetada, saab jääda samale maksuastmele nagu varem ja pealeselle saad sellest tuhandest veel osa tagasigi.
Nojah, sellised on lood sealpool lompi, meie neid meetmeid kasutada ei saa, meie jõukad hakkavad juba vinguma sellegi peale kui loevad, et võivad jääda 62€ ilma.
R
Riiki, valitsust   /   18:37, 14. nov 2017
huvitab vaid kõrged maksud, aktsiisid, ped.era.stid ja pag.ulased ja kõik sallivuse sildi all. Mis inimesed riigis elavad ja kuidas neil läheb, see riiki ei huvita. On näha juba sellest et lastele kerjatakse haiglatesse aparaate, alla igasugust vaesustaset elavad pered jms. Ei hakka loetlema, paljuks läheb.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis