15 kommentaari

A
ajalugu  /   09:18, 19. nov 2017
Kes on vaadanud telesarja "Kutsuge ämmaemand", siis see jutustab möödund saj. 60ndatest. Siis suitsetasid näit õed ja arstid patsiendi juuresolekul, suitsetasid rasedad (kuna see pidavat rahustama), kohvikus suitsetamine oli enesestmõistetav, rikkad mehed ajasid oma tähtsaid asju ikka sigarit suitsetades jne. Surdi ikka ca 70-80 aastaselt. Nüüd ei tohi suitsetada, aga inimesed on ikka haiged. Ehk keegi uuriks välja, miks. Ma ütlen: stress, mured, ahnus, sassis peresuhted, istuv eluviis, kahtlane toit, mis tekitab diabeeti, veresoonte lupjumist, vähki -- need tapavad kindlamalt kui sigaret, aga tahetakse patukotiks teha sigaret. R-u-m-a-l-u-s.
Ä
ätt.  /   08:28, 18. nov 2017
Ei suitseta aastaid aga see pidev suitsetajate kottimine on muutunud asjaks eneses.
Tuletaks meelde kuiva seaduse ajajärke maailmas,mida need muutsid seega on suitsetatud ja suitsetatakse ka edaspidi.
Suitsetamine on üks vähki soodustavaid tegureid aga kui palju on meil vabas müügis poelettidel kaupa mille tarbimine ebamõistlikus koguses on tervisele ohtlik ??
Õ
Õnnelik  /   08:44, 17. nov 2017
Hea, et ma suitsetamise maha jätsin.
S
suitetaja  /   13:55, 15. nov 2017
See modekas on vist nar...kar, et ei lase kommentaari läbi, mis käib nar..karite kohta. Ütlen uuesti, et suitsetaja ei ründa ega ole kaaskodanikele ohtlik, nagu on nar....kar. Autode heitgaasid on kordades kahjulikumad kui sigaretisuits. Kuidas saab ühes demokraatlikus riigi seada mulle piiranguid suitsetamiseks. On kohti, kus seda teha ei ole lubatud, aga, et hakata massiliselt tegema mingeid kiusamiseks väljamõeldud keeldusid, on täiesti lubamatu.
M
mõrtsukale,  /   14:33, 15. nov 2017
kas oled ajud ära suitsetanud, sinu jutt siin juba mitmekordne ja äärmiselt totter.
T
Täpselt  /   11:42, 15. nov 2017
Sellepärast ongi Eestis vastik elada, et peab pidevalt nuputama kuidas ja mismoodi petta. Ja seda pea igas valdkonnas. Mul ei teki enam mõtet ka, et prooviks ausalt. Trots on nii suur.
P
part24  /   09:13, 15. nov 2017
Mis jaanalinnu? See iga asjaga sedasi- no ravimid näiteks. Toimeaineid vähemaks, hinda juurde. Viin- kraadisid vähemaks, hinda juurde. Sigaretid- nikotiini vähemaks, hinda juurde. Vorst- liha vähemaks, hinda juurde. No kuidas siis saab peale kirjutada, kas on või ei ole seda nikotiini või liha või piiritust või mida tahes, mis nime järele peaks olema, aga mida mitte ei ole? Igasugused päris ja isehakanud juudid oskavad heaste, teadagi mida.
S
Sull  /   08:30, 15. nov 2017
Mind,kui suitsetajat ei pane ei pildid,ei kirjad pakil suitsetamisest loobuma. Ka hinna lisamine ei tee seda. Usun, et ka teisi suitsetajaid see ei sega... Seega on pakkidel trükitud pildid ja kirjad mõttetud.
S
Samad sõnad.  /   10:23, 15. nov 2017
Mina pole veel kohanud suitsumeest, kes hirmust piltide ja antireklaami pärast, jätab suitsud ostmata.
S
Sullile, sul on õigus  /   13:49, 15. nov 2017
lisaks veel materjali kulu, mida kasutatakse pakendiks, ei sega kedagi. Kui tahan, siis suitsetan, kui ei taha, ei suitseta. Kuidas saab demokraatlikus riigis mulle keegi keelata suitsetamist. Meie tänavatel ringi sõitvad autod toodavad kordades rohkem mürgiseid gaase, kui suitsetamisel tekkivad jääkained. Ka ei ründa ükski suitsetaja kaaskodanikke ega röövi ega varasta sigarettide ostmiseks teisi, ei töllerda tänavatel ega kisu ennast alasti. Selle asemel, et suitsetajaid kiusata, tegelegu riik rohkem narkaritega.
J
ja siis   /   14:43, 15. nov 2017
pead sina autode vingule lisama veel oma tubakatossu, või viimasedki puhtama õhuga paigakesed täis suitsetama? aga ilmselge on see, et suitsetajad ise absoluutselt ei saa aru/ei tunne, kui rõvedalt nad haisevad - viisakamad ainult pärast suitsetamist, hullemad, kes üdini läbi imbunud, kogu aeg. ja ära hakka siin higi- ja parfüümileha üle kräunuma. ka need on rõvedad, aga vähemalt ei riku enda ega teiste tervist.
M
modekale  /   13:51, 15. nov 2017
jälle ei meeldinud, et riiki kritiseeriti. Ütlen siis nii, et kui tahan, siis suitsetan ja keegi ei saa mulle seda keelata, ka mitte selliste piirangutega, tegelege narkaritega, nemad on teistele ohtlikud. Ükski suitsetaja ei ründa tänavatel inimesi. Ka autode heitgaasid on kordades rohkem kahjulikke aineid täis, kui sigaretisuits.
M
milline  /   14:31, 15. nov 2017
totter jutt, passivsest suitsetamisest oled kuulnud, kui palju on mittesuitsetajad sunnitud seda sisse hingama, mäletan, et sõjaväes kordusõppustel oli kasarmu suitsust hall, kui tahtsid magama jääda, pidi pea teki alla panema, sama ka ühikatoas, ka bussipeatustes tuleb eemale minna, sest suitsetajad ise selle peale ei tule, et võiks vähemalt eemale astuda, suitsetajad haisevad kui peldik jne. Te mürgitate ka mittesuitsetajaid.
J
Jüri  /   23:51, 14. nov 2017
Sigaretipakkidel on ju igasugused kolepildid ja hirmsad hoiatused ja ähvardused, nii et on täitsa loogiline sellised tarbijat hirmutavad pakendid leti alla peita. Ja kassa kohal peaks olema hoopis roosiõite ja taevaste inglite piltidega reklaam sigaretisortide tutvustamiseks ja ostma meelitamiseks.
E
Ei tasu nukrutseda  /   18:45, 14. nov 2017
sest üle lombi aetakse samasugust asja. Peidame silmaalt ära, tõstame hinda ja nutame et raha jäi saamata. Suurim vedu käib venemaalt,teine koht on eestil ja kolmandal kohal on laevad. Alkoga said juba mööda pükse, nüüd järg juba tupaka käes. Pange aga tagant ja eesti teine koht kaob ajalukku.

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis