City24 Kinnisvarauudised

Gonsiori tänava ehitustööd algavad uuel aastal esimesel võimalusel (1)

city24.ee, 14. november 2017, 12:13
city24 piltFoto: city24

Tallinna Kommunaalameti juhataja asetäitja Reio Vesiallik ütles BNS-ile, et Gonsiori tänava rekonstrueerimisega võiks alustada 1. jaanuarist, kuid reaalsuses algavad tööd siis kui ilm seda võimaldab. "Miinus 20 kraadiga töid keegi tegema ei hakka," märkis ta.

Kui esialgu oli Gonsiori tänava Laagna tee poolse otsa renoveerimine planeeritud juba tänavu sügiseks, siis tingituna Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega ja suurenenud liikluskoormusega otsustati tööd järgmisesse aastasse edasi lükata.

"Seetõttu teostatakse käesoleval aastal vaid Torupilli Selveri kõrval pargi ja reisi parkla ehitustöid," märkis Vesiallik septembris. Eelnimetatud töödega alustati oktoobris ja praeguseks on Vesialliku sõnul teostatud puuderaie ja koostatakse liiklusplaani.

Algselt pidi Gonsiori tänava Laagna tee poolse osa rekonstrueerimine algama 18. septembrist. Kavas oli ehitustöödega alustada Laagna tee Gonsiori tänava ja Türnpu tänava vahelises 300 meetri pikkuses lõigus ning Türnpu tänaval lõigus Laagna tee kuni Tartu maantee. K. Türnpu tänavat oli plaanis rekonstrueeritakse ligi 210 meetri ulatuses.

Töid pidi teostama 9,1 miljoni euro eest Trev-2 Grupp ja projekti rahastatakse Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist.

Tuleval aastal oli plaanis rekonstrueerida Gonsiori tänavat alates Maneeži tänava ristmikust kuni Laagna teeni ligikaudu 1,5 kilomeetrit.

Allikas: BNS

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee