Laadin videot...
1
foto

Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna, millised linateosed sinna lähiajal jõuavad ning käime üle ka mõned huvitavamad uudised.

Kuna viimasel nädalal me kinodest midagi ääretult head ei leidnud, heitsime pilgu hoopiski Netflixi poole, sest just seal jookseb ülistiilne õuduskomöödia „The Babysitter“. Järgmisel nädalal saame aga rääkida juba jälle kinofilmidest, sest sinna jõuavad nii (järjekordne) koomiksifilm„Õigluse Liiga“, esimene jõuluanimatsioon „Pettson ja Findus: Maailma parimad jõulud“ ning tõsieluline „Džungel“. Uudistes sarjame „Tähesõdasid“ ja Kevin Spaceyt.

Vaata lähemalt videost!

Jaga artiklit

2 kommentaari

K
Kino  /   23:52, 14. nov 2017
Ei ole kinodes midagi vaadata, pealegi kinokultuur on nii jube, saal on popkornipuru täis. Meil haibitakse ameerikalikku kultuuri et võib kinos mugida. Niipalju ka ei jaksa et kodus kõht täis süüa ja siis kinno tulla v kohvikus paar saia ära süüa ja siis kinno tulla. Johhaiidii, täiesti mitte aktsepteeritav teguviis süüa saalis filmi ajal. Päris pekkis ikka.
2
24 seeriat  /   15:33, 14. nov 2017
Kes vene keelest aru saavad ja ei põlga ärsa sellist kohta nagu ru-serial.com , siis soovitaksin seriaali "ükskord saraatovis" (odnaždõ v Saratove).
Hoiatus!
Võib juhtuda, et vaatate kõik 24 seeriat jutti . Magades muidugi ikka ka, aga mitte eriti. Aega kulub umbes 2 - 2,5 päeva. Film räägib teatavatest Novotšerkasski sündmustest, kes on kuulnud ja paljust muust. Garanteeritult parem kui Hollywood!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis