Maailm

Anvelt: Kesk-Vahemere illegaalide sisserändetee vajab jätkuvalt tähelepanu

Toimetas Denes Kattago, 13. november 2017, 15:30

7 KOMMENTAARI

m
14. november 2017, 10:40
mõistame hukka, lihtne ju, irw
u
uskumatu/ 13. november 2017, 22:08
k
Kui saab otsa suhteliselt odav nafta, siis saab ülerahvastus eriti suureks probleemiks/ 13. november 2017, 18:51
The true tragedy is the over population and the stark realization that after cheap fuel disappears the amount of pain, suffering and famine will be something we as a species have never seen before.
Overpopulation degrades the living standards for everyone on this globe.
m
Moderaator korjas ära. Kirjutan uuest, Silutult ja jupikaupa./ 13. november 2017, 18:00
Tähelepanu võib tähendada kahte asja. Esiteks seda, et ebaseaduslikel, illegaalsetel tulijatel otsad enne ebaseaduslikku piiriületust ümber pööratakse ning tagasi koju, Mustale mandrile saadetakse. Kuid see oleks liiga ilus, et tõsi olla.
j
jätkame taas/ 13. november 2017, 18:25
Teine variant on meile juba harjumuspärase. Et jälgime hoolega kogu marsruuti, et keegi kogemata ära ei upuks. Sest nende aluste tehnilist seisukorda ja üle koormatust arvestades on see enam kui tõenäoline. Võtame kõik nad kiiresti laevadele ning toimetame turvaliselt Itaaliasse. Ja mida varem nad peale võtame, seda turvalisem. Seega Ideaalina ja tulevikuperspektiivis otse Musta mandri plaažidelt.
j
JUHAN/ 13. november 2017, 17:58
Tähelepanu võib tähendada kahte asja. Esiteks seda, et ebaseaduslikel, illegaalsetel tulijatel otsad enne ebaseaduslikku piiriületust ümber pööratakse ning tagasi koju, Aafrikasse saadetakse. Kuid see oleks liiga ilus, et tõsi olla.
Teine on see, millega me juba harjunud oleme. Et jälgime ülima hoolega, et mõni oma lekkiva künaga või kummipaadiga kogemata põhja ei läheks ning õngitseme nad aegsasti laevadele ning toome turvaliselt Itaaliasse. Ning mida varem nad peale võtame, , seda turvalisem on. Seega, ideaalls otse Liibüa rannaplaažilt.
P
!!!/ 13. november 2017, 17:11
Põhjuseks on eelkõige ränk ning kontrollimatu paljunemine. Kuniks sellele piiri ei saa on kõik muu vaid sõelaga vee kandmine.
Kui poole sajandi eest oli mustal mandril 300 miljonit, siis XXI sajandi algul sai 1 miljard täis. Sajandi keskpaigaks ennustatakse 2 miljardit ning sajandi lõpuks lausa 4,2 miljardit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee