4
fotot
Mart Sander (Arno Saar)

„Andrest võiks tõesti minuks pidada. Eriti, nagu kunagi lauldi ühes ooperis: „Talle pakkuda võiks ainult 36, kui on udu ja tagant valgus!“,“ ütleb Mart Sander teda näosaates parodeerinud Andres Dvinjaninovi etteaste peale.

Andres Dvinjaninov (Erlend Štaub)

„Eks Andresel on olnud aega mind poole aasta  jooksul põhjalikult jälgida,“ ütleb Mart, kelle romaani „Litsid“ põhjal vändatavas teleseriaalis Andres kaasa teeb. „Liikumine oli rohkem sellise 18aastase Sanderi oma, laulumaneer küpsem,“ kommenteerib Mart. „Ega ma väga teadnud, mis ta teeb, aga andsin oma ülikonna, pintsli ja Merle portree hea meelega laenuks,“ ütleb ta.

Andres Dvinjaninov (Erlend Štaub)

Mardi sõnul oli ka etteastele järgnenud lõputekst üsna temalik, kuid ühe erinevusega. „Ma ei jäta kunagi negatiivset nooti viimaseks. Kui ütlen, et rahvas ei armasta Märt Avandit, siis lisan pärast kandvat pausi juurde: „...mitte üksnes tema ilusate lokkide, vaid ka särava naeratuse pärast. Aga ühe asja õppis Andres minult võtete käigus ilusti ära – et mansetinööbid peavad alati ülikonna varruka alt välja paistma!“

Mart Sander (Arno Saar)

Mis hinde Sander viiepallisüsteemis Andresele annab? „Nagu üks džentelmen teisele – saan anda ainult 5.“

Jaga artiklit

11 kommentaari

V
vähemalt  /   22:39, 13. nov 2017
no vähemalt korra oli sander selles saates ikka olemas. saade on ilma temata ikka väga mannetu.
ja eile, kui enamus heatujurohtu olid võtnud, püüti mingit lolli nalja ka teha. no anna kannatust. ei oska nad kainena ega joobnuna nalja teha.
E
Eve  /   18:01, 13. nov 2017
Mart Sander n erakordselt andekas härrasmees ja teda parodeerida pole kerge, aga Andres Dvinjaninov sai sellega suurepäraselt hakkama-see näitab kui andekas näitleja ja hea laulja ta on.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis