(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Suudad kaaslasi tugevalt mõjutada. Sõna jõud on teadagi tugev ning praegu oled võimeline osavalt leidma õigeid sõnu ning tabad ära sobiva hetke, mil need välja öelda.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Kipud tegelema mitme asjaga korraga. Häid mõtteid võib su peas paljugi keerelda, vaevalt sul aga nüüd jätkub pealehakkamist, et neid ellu rakendada.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sul on nüüd küllaga energiat ja eneseusku. Praegu tasub teha pikemaid tulevikuplaane ja alustada uute projektidega. Tekkida võib julgeid uusi ideid või ootamatuid võimalusi.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Tasub üles soojendada ja edasi viia kunagi soiku jäänud asju. Sinu ellu võivad tagasi tulla inimesed, keda sa ammu näinud pole, vana armastuski võib taas tuld võtta.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Aeg võib anda vägagi soodsaid võimalusi. Suudad mingid ammu pinnuks silmas olnud probleemid lahendada, kui lähened neile sootuks uudsel viisil.

Neitsi
23. august – 22. september

Emotsioonid võivad olla küllaltki tugevad, ära tee nende ajel tähtsaid otsuseid ega võta suuri riske. Kui pead ebameeldivate tüüpidega suhtlema, hoia viisakat joont.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Töö võtab planeeritust kauem aega ja rohkem vaeva. Meelt heita ei maksa sellegipoolest – kui oled järjekindel ning suudad end distsiplineerida, jõuad lõpuks ikkagi sihile.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tahad ennast tõestada ja maksma panna, kui ei pruugi selleks võimalusi ja vahendeid leida. Mingil juhul ei tohi oma tahtmise saamiseks kasutada jõudu või ebaseaduslikke võtteid.

Ambur
22. november – 21. detsember

See, mis sulle elujõudu annab, on midagi niisugust, millest teistele rääkida ei saa. Võimalik, et saladus, mida siiani varjata oled suutnud, tuleb nüüd ootamatult päevavalgele.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Vastuoluline aeg. Ühest küljest võib nüüd tekkida vägagi häid võimalusi, õnn võib ootamatult sülle kukkuda. Samas on suur ka pingete ja tõsiste vastuolude tekkimise oht.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sul ei pruugi olla mingit võimalust kõrvale astuda, pead valima poole ja otsustavalt kaitsma seda, mis sulle õige tundub. Kas oled veendunud, et usud õigetesse asjadesse?

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Võid olla küllaltki hajameelne, mõni kokkulepe või kohtumine läheb ehk lausa meelest ning seetõttu tekib ka pingeid inimsuhetes. Ära võta liiga palju ette.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Skorpion! Algaval eluaastal võib sul väga vedada. Oled hästi seltskondlik, tunned rõõmu toredate inimestega koos olemisest. Paned rõhku lõbule ja naudingutele, tööd teed pigem mõõdukalt. Rahaasjus võid edukas olla, ent samas pead väljaminekud kontrolli all hoidma – kipud liigselt pillama.

Jaga artiklit

1 kommentaar

J
Jäär  /   17:20, 14. nov 2017
Sellel astroloogil küll jutt jookseb! Ma sain kohe nii targaks.
Miks see astroloog ei luba teistel vähe pikemaid kommentaare juurde kirjutada, kas kardab konkurentsi?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis