Eesti uudised

Keskerakonna juhatus arutab enne aasta lõppu Edgar Savisaare ajaloonõuniku koha vajalikkust

ERR, 11. november 2017 14:46

81 KOMMENTAARI

j
Juhan./ 13. november 2017 08:50
Kumb siis õigemini hakkab ajalugu kirjutama kas Savisaar või Laar.
v
vastus "väga huvitavale"/ 13. november 2017 00:16
Oska vaadata inimese kupli alla ja vaata tema tegusid,kellega sidemed.Hoobid tulevad ametniku enda peast,mida meedia võimendab.Eriliselt külma närviga on eriline tõug.Kõik mõtteprotsessid tekivad inimeses endas ,mõni näib inimesena,aga on monstrum okaskera,kes ei vali vahendeid.Ahne,petise tunneb kohe ära,silmad,kehakeel,tegu ei peta.Sõnad on suurim leiutis ja relv,mis tapab või elustab.
Miks loomad ei räägi,miks loodus annab kõik vastused.Inimesi juhitakse vales suunas aga nad ei taipa seda.Elektroonika,int,mobla on külmrelvad,mis vallutab üleni lapsi,inimesi,kui seda vääralt kasutada.
t
Töökoht?/ 12. november 2017 21:32
Pigem ütleksin, et see "nõuniku" ametikoht on kõrgepalgaline sinkuur.
Kui moodsa aja noored selle sõna tähendust muidugi üldse teavadki. Mõiste tekkis keskaja katoliku kiriku raames. Kui Roomas istuvad kardinalid olid samal ajal nime poolest ka mitmetes eri maades ning riikides peapiiskoppideks, piiskoppideks või kloostrite abtideks. Ainult et kohal nad seal ei käinud ning vastavat ametikohustusi kah ei täitnud. Seda tegid asetäitjad kohapeal. Auväärt kardinalid ainult kasseerisid sealt suuri sissetulekuid. Näiteks kurikuulsa paavsti Aleksander VI Borgia poeg, veelgi kurikuulsam Cesare Borgia oli Roomas kardinaliks, kuid lisaks sellele veel Pampiona piiskop, ja ka Valencia peapiiskop, Lisaks sai endale veel ka Castresi ning Elne piiskopkonnad ning Saint-Michael-de Cuxa kloostri abtiks.
s
savusaare tubli õpilase/ 12. november 2017 18:59
Ratase valitsuse tööviljad.
Uuest aastast hakkab riik piiratud töövõimega inimesi kohtlema ebavõrdselt, kuna seadusetegijate apsaka tõttu tuleb töövõimetuspensioni saajatel hakata maksma riigile oma pensioni pealt tulumaksu.
o
olge rahulikult/ 12. november 2017 13:58
Võim ja raha on võetud linnas kui lossis.Hullemaks annab alati minna aga see ei tohi segada inimeste isiklikku elu.Käigud näitavad et midagi on veel tulekul.Selleks juhitaksegi tähelepanu mujale ja meelelahutusele ja võetakse ametisse kollanokki.Hoop antakse tavaliselt selja tagant ja ootamatult.
v
väga huvitav / 12. november 2017 17:42
kuule, kirjuta meile ka sellest sinu vandenõuteooriast, kus hakatakse hoope andma.
Kes annab hoope ja kellele hoobid antakse?
Kus antakse neid hoope ja mosmoodi neid antakse?
Oleks huvirav teada.
m
milleks meile nõunik?/ 12. november 2017 13:02
kirjutab raamatuid ajaloo teemadel nii 12 köidet ja tehtud!
t
tuntud kirjanik/ 12. november 2017 11:42
Andrus Kivirähk
Kirjutas ülihästi Ratase valimisest KE juhiks:
#Uusi tuuli lubatakse ka Keskerakonnas, aga kas need ka päriselt puhuma hakkavad, me ei tea. Tõenäoliselt langeb täna Savisaar, kuid selleks et tegemist poleks lihtlabase paleepöörde, vaid millegi olemuslikumaga,
ootaks Jüri Rataselt umbes sellist kõnet, mille pidas 1956. aastal Nikita Hruštšov, mõistes hukka Stalini isikukultuse ja kuritööd.
Ka Keskerakonna uus juhtkond peaks partei senisest liidrist selgelt distantseeruma, rääkima ausalt erakonnas valitsenud korruptsioonist ja kelmustest ning tühistama lepingu Ühtse Venemaaga. Nii nagu Hruštšov laskis mausoleumist välja kanda Stalini muumia,
tuleks Keskerakonnast piltlikult välja kanda kogu Savisaare-aegne mentaliteet.
Jutt, et Savisaar võiks olla erakonna auesimees ja võtta hääli ka järgmise aasta kohalikel valimistel, kõlab aga nii, nagu kutsunuks pärast sõda uut Saksamaad üles ehitav Konrad Adenauer oma valitsusse ka Spandau vanglas karistust kandva sõjaroimari Rudolf Heßi.
Kui ikka soovida uut moodi edasi minna, tuleb kõigepealt nägu vanast sopast puhtaks kasida.
<<
Ja terve eesti rahvas teab vastust kõsimusele, kas see keskerakonna „uus luud“ ja ilma rahva mandandita, sotside ja IRLi alatusega Eesti riiki valitsama saanud peaminister Ratas pühkis oma näo savisaare sopast puhtaks…??
Seda vastust teab isegi iga eesti koolilapski.
m
Meie, töölisrahvas,/ 12. november 2017 14:31
oleme mäepealsetele vaid tööriist, kes igat ettevisatud konti hoolega järaks. Tegelikult pole Eesti vaesusriigis süüdi mitte ainult Savisaar üksi. Nii on olnud 26 a. Ka praegune rattapartei pole midagi muud kui rahva manipulaator. Kui oleks praegu ükski aus erakond või poliitik, oleks nalja teha esile tuua kõik poliitikute tagatubade kokkulepped. Ainult, et pärast avalikkustamist on see aus poliitik kohe mitte keegi. Küll tagatubades juba mulli osatakse puhuda, et see aus poliitik on otsekohe terve rahva vaenlane. Ehk, rahvas kukutab ise oma tõekuulutajad. Ei ole see nii vaid 26 a. olnud. Selline hävitamine on kestnud seni kui on Maal inimene eksisteerinud. Head kontide järamist!
1
14:31 / 12. november 2017 18:15
Kes ja kus on keegi öelnud, et Savisaar olevat Eesti "vaesusriigis" süüdi?
Ja muide, konte järavad ainult ekretrollid ja veel nii kov-i kui ka valitsuse ukse taha kiununa jäetud ekre juhid.
Eesti ja vaesusriik??- , ha ha, tee silmad lahti ja vaata Eestis vähe ringi.
Nii hästi ja jõukalt ei ole tublid ja töökad eestlased terve oma ajaloo vältel veel mitte kunagi varem elanud kui viimastel aastakümnetel.
Eesti ja vaesuseriik - selliseid ülilühikeste jalgadega valejutte toodavad käsu korras AINULT ekre palgalised.
Aga see võib küll paika pidada, et ekre palgalised on kimdlasti väga vaesed nende piskude puurubladega e juudaseeklitega, mida neile näpuotsaga antakse.
s
Sinu jutust/ 12. november 2017 20:02
loeb selgesti välja, et oled sinagi poliitikute kondijäraja. Eestlane ja rikas? "Vaata kui kehvasti elatakse põhjamaades"! IRV!

k
12. november 2017 11:29
Keegi kirjutas, et ei Ratas, Simson ega Reps ei teadnud savisaare sigadustest mitte mütsigi..
Siin võib julgelt väita, et kõikvaikimisrahasid kasseerinud savisaare lähikondlased teadsid väga hästi tema kriminaalseid tegusid.
2004 aastal sõlmis Edgar Savisaare juhtimisel keskerakond koostööpakti Putini FSB/KGB-laste võimuparteiga Ühtne Venemaa, mis kehtib kuni tänaseni.
Reps oli ka see, kes suure rõõmu ja agarusega kirjutas sellele Keskerakonna ja Ühtse Venemaa partei koostöö lepingule alla.
Seega toetas Reps Savisaart ja Putini KGB/FSB parteid Ühtne Venemaa, kellega Savisaar & Co juba alates 2004. aastast edukalt ja sujuvalt tegid selle Venemaa parteiga koostööd Eesti Vabariigi lammutamiseks ja hävitamiseks.
Ja nüüd hoiab Ratas seda koostöölepingut nagu oma hingeõnnistust paremateks aegadeks alles, et seda siis õigel ajal käiku lasta.
Muide, Läti venemeelne erakond lõpetas jba ammu ka selle koostöölepingu Putini parteiga Mhtne Venemaa.
z
Zyklon-B/ 12. november 2017 11:25
k
Kannatust, sõdalased!/ 12. november 2017 11:00
Ootame ikka Savisaare lõpliku kohtuotsuseni. Siis saame näha, kes sõdis asja ette, kes peksis niisama, massikampaaniast.
j
jj/ 12. november 2017 06:22
riik on tõusuteel ja ei saa ju Keskerakond riigi raha lihtsalt vähiliidule annetada. parem siis juba vaesele mehele. pension ka ju väike.
h
ha ha/ 12. november 2017 19:05
Ratase valitsuse riik on tõusuteel?
Ratase raharööviv valitsuse riik on tõesti tõusuteel.
Isegi kõige vaesenatelt, piiratud töövõimega inimesi koorin see KE valutsus.
Ratase valitsuse uued "töövõidud"!.
Uuest aastast hakkab riik piiratud töövõimega inimesi kohtlema ebavõrdselt, kuna seadusetegijate apsaka tõttu tuleb töövõimetuspensioni saajatel hakata maksma riigile oma pensioni pealt tulumaksu.
s
Stepan/ 11. november 2017 22:16
omasid maha ei jäta-otsus tuleb selline,seltsimehed õuenõunikud.
h
Heh/ 11. november 2017 22:00
TaIIaIakkuja ikka loodab veel, uskumatu
a
andres/ 11. november 2017 21:01
Löpetage see Savisaare tasustamine maksumaksjate arvelt.Las lõpetab oma kohtuasjad ja teenib välja oma karistuse.
a
Aga mis saab siis/ 11. november 2017 18:58
kui Savisaarele ei suudeta süüdistust fabritseerida? Sel juhul tuleb Savisaar ennistada linnapeaks. Maksta saamata jäänud palk, kohtukulud, pluss korvata stressist tekitatud kulud. Proovisin seda varemgi kommenteerida aga moderaator, suurest hirmust, ei lasknud läbi. Kas selline stsenaarium pole võimatu?
k
korruptsioonipealinn/ 11. november 2017 19:18
Midagi pole vaja fabritseerida. Kuriteod tuleb lihtsalt kohtus tõenditega ära tõendada.
m
Moderaator!/ 11. november 2017 19:54
Sa oled ikka tõeline kommunist!
r
Room/ 13. november 2017 10:30
Püha lihtsameelsus! Kas sajad tuhanded sularaha ja pangaarvetel, mille saamise kohta Savisaar midagi mõitslikku öelda ei oska, on fabritseeritud raha? Niisuguse vingerdise vastu prokuratuur paljaste kätega ei lähe ja krimikaristuse saab ta nagunii. Küsimus on nüüd ainult selles, kas ta saab jääda volikokku.
Imelik on oletus, et ta tuleb linnapeaks taastada. Ärka üles! Vahepeal on toimunud KOVide valimised, milel Savisaar osales ja volikogus nurgatooli välja teenis.

ä
ärevad ajad/ 11. november 2017 18:53
Kui Savisaar ajaloonõuniku kohalt vallandatakse, siis saab maailma ajalugu otsa ja ootab ees katastroof ja inimkonna hukk.
t
Tannenbaum/ 11. november 2017 18:41
Sadistid, ajastavad ätile põntsupaneku just jõuludeks.
y
you're fired/ 11. november 2017 18:54
jah. head jõulurahu. 😂
h
Hihi/ 11. november 2017 20:13
Oli Eesti algus vana savikas otsis viljale naiste pesu,mida toodi tolled ajal kohvritega itaaliast.
m
Mode / 11. november 2017 22:09
Miks ei saa arvamust avaldada kui on vilja see,,,
Ehk anu ja vilja on naisarmastajad...see oleks pauk alles!
Good luck...
m
Mode/ 11. november 2017 22:11
Miks ei avaldatata minu avamust savikas&vilja...
On vilja selle portaali mode...
m
Miks/ 11. november 2017 22:12
Ei sama a aldada arvamust savika ja viljast
s
Sina / 11. november 2017 22:16
imege savikat vilja ja sovj tid lasnakorskist.
m
Minaa/ 11. november 2017 23:55
Saggim ole
You are better and better then vilja travel angent old time in viru street girl....take way from here vilja is the peach for russians play game and gogo girls at this time savikas must contact him ...hahahaha
But she is agent...
m
Minaa/ 11. november 2017 23:59
Ei sa komenteerida venelased kontrollivad portaali .ee ja tervet Eestit
Sovejetid pooled muudetud nimedega...meri/Nikolajev agent.
m
Mode/ 12. november 2017 00:02
Miks ei sobi nikolajev ehk meri
Avalda minu arvamus,kui leiad,et valetan aresti mind aga
Fridom of press must take place any site...
Ok!
f
12. november 2017 00:02
m
Miksss/ 12. november 2017 00:03
My comments not go true
m
mis vilja ja vilja?/ 12. november 2017 10:41
vilja on ammu juba savisaare käpa alt läinud
k
KE sadistile/ 12. november 2017 11:48
venelaste jõuludeni on veel tükk aega, need ju alle jaanuaris
s
Savisaare kooli musterõpilane/ 11. november 2017 18:36
Ratas on libe nagu angerjas, kellel nüüd ja muidu ka käib kogu aeg selline jutt
#KE juhatus andis savisaarele nõuniku palga
# juhatus võib ka selle ära võtta
ikka juhatus ja juhatus…
Aga tegelikut oli ju Ratas see, kes siiani kogu aeg selle Savisaare ees koogutas.
Peale keskerakonna juhiks saamist ütles Ratas selge sõnaga,
et keskerakond jätkab kindlalt Savisaare eeskujul keskerakonna poliitilist tööd.
Ja Ratas oli ka see, kes Savisaarele selle 3500 eurose nõuniku palga juhatuses läbi pressis. Sama on ka kümnetetuhandete Savisaare kohtukulude maksmistega.
Libedik mees!
m
Mõtlik/ 11. november 2017 17:51
Komöödia kuubis!... aga vaevalt, et sellisel endal piinlik hakkab, lüpsab Jürkat edasi.
s
12. november 2017 10:44
savisaar ei lüpsa mitte Jürkat, vaid Eesti maksumaksjaid.
s
savisaar ei lüpsa/ 12. november 2017 11:50
mitte Jürkat, vaid eesti maksumaksjaid
k
KESIK, mida te jälle modereerIte/ 12. november 2017 11:52
selle kommentaari te avaldate
#Komöödia kuubis!... aga vaevalt, et sellisel endal piinlik hakkab, lüpsab Jürkat edasi.#
minu oma, samade sõnadega aga MITTE!
t
Tule taevas appi!/ 11. november 2017 17:30
Mis nõustaja võib olla ekskommunist, kes on pädev ainult punaste okupantide võlts ajaloos. Punaste poolt ümbertehtud ajaloos ajas vale valet taga. Siis kirjutati, et Eesti rahvas olla ise valinud endale punase orjuse, kolhoosid ja Siberi vangilaagrid.
t
Tõepoolest!/ 11. november 2017 18:59
Savisaar on ekskommunist, teised aga siiani kommunistid.
p
Põrguvürst/ 11. november 2017 17:13
parasiitlus on ja jääb--lademetes neid kõikjal--eriti riigiametites--pätiriigi üks privileeg
k
kriminaalse keskerakonna põrguvürstid/ 11. november 2017 18:06
Mis see riik siia Savisaare töökohasse puutub?
Kõige suurem parasiitlus, rahade oma taskutesse ajamine ja pätilinn oli ikka Savisaare valitsusaegne Tallinna Linnavalitsus, kus veel nii mõnigi savisaare-taolise musta hingega ametnik veel praegugi seal istub!
k
11. november 2017 16:48
Keskid ikka eevad jama edasi?Milleks eedule selline koht?Saagu kohtuotsus,siis vaadaku,ykski firma ei hoia nii suure kahtlusega töötajat.
k rohuke/ 11. november 2017 16:32
eediku asemele roheline poleerija
s
spetsialistide meeskond/ 11. november 2017 16:35
poleerivad, siluvad ja vajadusel annavad

t
11. november 2017 16:32
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kasulik oleks ravile minna/ 11. november 2017 16:42
Ära rohkem peale võta.
i
Ita Ratas/ 11. november 2017 16:30
Erakonnad on nagu parteid Vene ajal- kui teed parteiladvikuga koostööd ja ei sega neid, siis määratakse nomenklatuurne ametikoht ja makstakse pappi mitte millegi eest- kui aga teed midagi valesti, siis jalaga p'erse. Soovitan normaalsetel inimestel poliitika s'tast heaga nii kaugel hoiduda, kui võimalik.
ü
ühtse venemaa kohalik rakuke/ 11. november 2017 16:43
Kriminaalsest ja kremlimeelsest keskerakonnast tuleb eemale hoida.
p
paariad/ 11. november 2017 18:28
Hoiangi eemale ja raha viin ka Lätti.
m
Maali maalt/ 11. november 2017 16:30
t
Tiia / 11. november 2017 16:11
Need nõunikud on küll mõttetud töökohad mujalgi.
r
RAA / 11. november 2017 16:10
Vähemaltmoderaator teeb tööd.Kõik ei saagi niisama palka.
a
ain/ 11. november 2017 16:09
kas erakondades on ka ausaid inimesi vöi on köik sellised kriminalid? ju vist ei ole kui selliseid pooldatakse oma erakonnas?!
k
kaks ei jää kolmandata/ 11. november 2017 16:24
No aga keskerakond ju kaks korda juba kohtus kriminaalseks kuulutatud.
s
Silmakirjateenrid/ 11. november 2017 16:07
Rohelise aselinnapea ja Riisalu vajalikkuses kolmik ei kahelnud. Keskerakonna rajaja vajalikkuses aga on kolmik kohe kangesti kahtlema hakanud )?=
u
unustad,et sina teener(ilma silmata)/ 11. november 2017 16:55
maksad neile kõigile palka.
a
ajaloo ilu/ 11. november 2017 16:04
Savisaare sigaduste eest peaksid kaasvastutama ka selleaegsed partei aseesimehed Ratas ja Simson.
u
uskuge ommeti !/ 11. november 2017 16:08
Ratas, Simpson ja Reps ei teadnud kordasaadetud sigadustest mütsigi. Nemad tarbisid ainult raha.

l
Luoma/ 11. november 2017 15:46
Aga avalikustage, kes on teiste erakondade ajaloonõunikud? Äkki polegi? Miks siis keskil vaja?
v
villu./ 11. november 2017 15:29
Ajaloonõunikuks tegite Savisaare ju teie , keskerakondlased.Võib olla arutate aasta lõpus ka sada,kas teid on Eesti riigile vaja.Teame ju kõik, et teie valijad on muukeelsed ja need, kes on võimelised Eesti riigi tasuta bussipileti eest maha müüma
s
Savisaare tubli õpilane/ 11. november 2017 15:26
Ega ratas ei ütleks oma vaimsele isale ühtki halba sõna. Ta viib ju Savisaare pärandit edasi ja hoab suure hoole ning armastusega oma külmikus lepingut agressor putini parteiga.
n
no ega ikka vii küll/ 11. november 2017 16:10
Kobareelnõud ja karmid aktsiisitõusud ei olnud Savisaare stiil.
õ
õpetaja/ 11. november 2017 16:47
No õpilane on veel rumal. Ja mõnele ei hakkagi külge.
j
Jah/ 11. november 2017 15:23
See on väga vajalik, sest kes paremini ajalugu teaks kui tema, meile vabaduse tooja.
a
Ats/ 11. november 2017 15:22
Savisaare palk kantakse kellegile.muidusööjale üle
h
Hiljuti/ 11. november 2017 15:17
ju küsiti Savisaare käest, mis seos on teil praegu keskerakonnaga ja Savisaar vastas: Mittemingisugust. Kas käib lihtsalt rahade kantimine?
k
küsiti jah/ 11. november 2017 16:12
ja Savisaar olla vastanud, et ei tille Keskerakonda enam äragi, nii reformistunud teine juba mõne kuuga.
e
Edgari/ 11. november 2017 15:10
koht on ajaloo pr[gikastis, j''gu rahuga pensionile .
m
mina/ 11. november 2017 16:57
Miks just prügikastis!? Ta on siiski viisakuse ära teeninud.
r
RS2/ 11. november 2017 21:38
Millega ta on viisakuse ära teeninud? Kas oma, pehmelt ja suure alenusega öeldes, ebaviisakate tegudega vä?
a
Appi/ 11. november 2017 23:18
Prügikast on viisakalt pakutud. Peaks hoopis wc potis lõpetama. Veel parem- sellises vene-tüüpi, “lenini jalajälgedega” variandis...
a
appi-appi/ 12. november 2017 10:00
Labasuste kirjutamine Sind ei kaunista.
r
RS2/ 11. november 2017 15:02
Mis nõu on vaja anda ajaloos? Kas nõustada teemal, kuidas seda ajalugu väänata?
j
Jürka/ 11. november 2017 15:05
Just täpselt niisugune küsimus tekkis minulgi:)
e
Ehh/ 12. november 2017 08:46
Polegi mõtet enam väänata, üks mees EP keldris on selle juba õpikutes ära väänanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee