Vello Vaheri. (Alar Truu)

Vello Vaher rääkis ERRi saatele „Prillitoos“ sellest, kuidas ta 13-aastaselt oma painduvuse avastas ning kuidas tema viieliikmeline pere niivõrd sportlik on. Kõige selle eest valiti Vaher saate poolt aasta isaks.

Vaheri sõnul on neid peetud Itaalia perekonnaks oma ebatüüpiluse tõttu. Pereisa kinnitas, et iga laps on iseloomult erinev, aga sellegipoolest on olemas ühised pidepunktid.

„Minu jaoks on lapsed niivõrd tähtsad, kokkuvõttes ongi aga minu arvates kõige tähtsam perekond, kuhu juurde tulevad hobi, töö ja puhkus,“ ütles Vaheri.

Jaga artiklit

18 kommentaari

M
MMM  /   08:49, 12. nov 2017
Andke andeks,nu ei meeldi mulle see,,isa,,Eks muidugi,ta ju ainuke isa,kellel palju lapsi ja hästi,,kasvatanud,,Kui ta poleks Vello Vaher,siis poleks ta saanud ka aasta isaks,nii see on!!Paistab,et see aasta aastaisa valimised olid kudagi,,lõdvad,,kas raha sai otsa??Meil,Eestimaal on palju tublisi isasi,kes kasvatavad palju lapsi,teevad mehe tööd ja jõuavad ka kodus.Minule see Vaher pole kunagi meeldinud,üks ennastimetlev mees,tõmbab kondoomi omale selga ja imetleb enda kumerusi peegi ees,nu vastik on,ausõna!!!!
M
muti  /   21:10, 11. nov 2017
leian ka, et tubli ja tore mees ja vahva pere tervikuna

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis