2
fotot
Keira Knightley (MARK RALSTON)

Mees, kelle tähelepanuavalduste pärast ei julgenud Keira Knightley oma nina kodust välja pista, jääb Mirrori teatel määramata ajaks psühhiaatrilisele ravile, kuna tal on diagnoositud skisofreenia. 

50aastane Mark Revill alustas Keira kimbutamist eelmise aasta augustis - käis tema ukse taga, joonistas tänavasillutisele näitlejanna ukse poole näitava noole, saatis talle kassiteemalist muusikat ja näugus postipilust sisse.

Knightley tugevdas koduseid turvameetmeid, kuid oli tihti liiga hirmul, et uksest väljuda. 

Revill jätkas näitlejatari ja tema pereliikmete jälitamist ka pärast seda, kui kohus määras talle tänavu septembris lähenemiskeelu. Revill ähvardas pisitütre ema Keirat Twitteris ning saatis talle väidetavalt ühe alaealise tüdruku alastifotosid. See tekitas Keiras kabuhirmu oma tütre turvalisuse pärast. Ühes säutsus nimetas mees end avalikuks timukaks.

Väidetavalt ähvardas Revill ka Keira abikaasat, endist ansambli Klaxons lauljat James Rightonit, öeldes, et lõikab tal kõri läbi. 

Jaga artiklit

1 kommentaar

A
Antikristus  /   13:39, 12. nov 2017
Kogu maailm on vabakäigu hullumaja - mõni inimene kujutleb endale, et on psühhiaater, soovimata teada, et psühholoogiat ei eksisteeri vaid tegu on kellegi ebatõeste ihadega, ebatõeste arusaamadega, kuidas end ja ümbritsevaid olendeid käidelda ning ressursse ja ideid kontsentreerida.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis