4 kommentaari

N
Nojah  /   18:16, 11. nov 2017
Minu isa õpetas mulle: Kus sind ei taheta, sinna ära mine! Seega soovitan sulle, et kui ülemused sinu tööd ei vaja " tõsta kaabut " ja mine ära. Isegi kui oled oma ala parimatest parim ja suudad Kogu Kollektiivi enda selja taha koguda saab sind Eesti seaduste järgi SMS sõnumiga vallandada ja homsest tööle sissepääsu keelata.
  /   21:04, 11. nov 2017
Ja kapitalism õpetab et ega töö pole jänes mis eest ära jookseb. Ennast tuleb säästa.
H
hea tekst  /   10:30, 11. nov 2017
ainult et 1990. aastatel oli päris palju inimlikke ülemusi, praegu aga 80-90 % selged karjeristid, edukultus on tihti ka psüühika väärastanud. Töötajate üksteise vastu ässitamine on hea meetod võimul püsida. Vene aja inimesena meenub, et tookord sai Teadusliku Kommunismi õpikust muigega loetud ebainimlikest kurnajatest kapitalistidest. Tänapäeval kahjuks on need lood reaalsuseks saanud.
Muidugi ülisuur kummardus Töölepinguseaduse autoritele ja vastuvõtjatele. Las need pättused jääda teie hingele
  /   14:22, 11. nov 2017
"Töötajate üksteise vastu ässitamine on hea meetod võimul püsida."
Selline meetod on nõrkade ja kompleksides vaevlejate ülemuste taktika. Isegi kui mõni saab kasvõi pool trepiastet kõrgemale, siis ta tunneb ennast juba võimu isandaks olevat ning sealt mis tulema hakkab, on igasuguse inimlikkuse kaotanud. Oma seljatagust kindlustatakse sellega et mõnele antakse näpuotsatäis rohkem, mis teistelt ära võetud ja truud ja saba liputavad kutsikad on talle olemas.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis