113
fotot
Vähiliidu heategevuskontserdi "Elu armastan sind" piletitulu läheb rinnavähi ennetuseks. (Teet Malsroos)

„Mitte miski muu ei too välja inimese suurust kui soov teisi aidata,“ tänas Eesti vähiliidu tegevjuht Maie Egipt kõiki neid, kes osalesid vähiliidu 25. sünnipäevaks korraldatud heategevuskontserdil „Elu armastan sind“.

Kõigi Eesti naiste nimel tänas annetajaid ka president Kersti Kaljulaid, kes emotsiooniderohke kontserdi lõpuks laulis koos saalitäie publikuga püsti seistes kontserdi nimilaulu "Elu armastan sind".

Estonia kontserdisaalis toimunud kontserdil esinesid unustamatuid armastuslaule maailma üks hinnatumaid bassilauljaid Jaakko Ryhänen ning Helen Lokuta, Kristel Pärtna ja Rene Soom rahvusooperist Estonia.

Lustlikuma noodi andsid kontserdile Nele-Liis Vaiksoo, Kristi Raias, Sandra Nurmsalu, Karl-Erik Taukar ja Kalle Sepp.

Lauljaid saatsid Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkester ning Siim Aimla bigband.

Heategevuskontserdi piletitulu läheb rinnavähi ennetustööks, sest rinnavähk on naistel kõige sagedamini esinev pahaloomuline kasvaja.

Kes kontserdile ei jõudnud, saab sellest osa ETV ekraanil homme kell 19.35. Telesaate ajal on avatud ka annetustelefonid, et rinnavähi ennetustööd saaksid toetada ka televaatajad.

Jaga artiklit

5 kommentaari

W
www  /   10:39, 12. nov 2017
Üle hulga aja väga hea ja südamlik kontsert. Südamest esitatud laulud, sobivate laulude valik ja palju kiidusõnu bändile ja solistidele. Hr Vernerile natuke rohkem positiivsust, laul ei ole milleski süüdi. Soovin, et armastaksid elu, nagu laul ütleb ja vabaneksid endiste aegade kirumisest. Elu on tõesti seda väärt, et teda armastada.
K
külastaja  /   10:01, 12. nov 2017
kontsert oli väga ilus kahju ,et mõnele ei meeldi veneaegne ilus laul.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis