Elroni rongid nautimas selle aasta esimest lund. (Teet Malsroos)

Elron teab, et 10. detsembrist muutuvad rongisõidu hinnad, mis tõusevad keskmiselt 5 protsenti ehk 10–20 senti.

„Rongipiletite hinnad tõusevad keskmiselt 5 protsenti. Enamasti tähendab see, et piletihinnale lisandub 10–20 senti, loomulikult jäävad kehtima ka Elroni poolt pakutavad soodustused sõidukaardiga ja internetist ostmisel,“ selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Kindlasti ei tähenda see, et hinnad muutuvad igal pool ühte moodi – mõnel pool on hinnatõus suurem, kuid on ka hindu, mis ei muutu.“ 

„Hinnatõusul on mitmeid põhjuseid. Ühelt poolt lisanduvad väljumised – oleme seadnud eesmärgi igal aastal sõiduplaani reisijate vajadustest lähtuvalt tihendada. Seekord lisame täiendava väljumise Valga liinile ning kauaoodatud ekspressrongi Narva liinile, mis tähendab, et peagi saab Narva sõita juba kahe tunni ja 15 minutiga, mis on oluliselt kiirem nii tänasest tavarongist kui ka autost ja bussist. Ühtlasi mõjutavad meid oluliselt taristu kasutustasu tõus, rongide läbisõidu kasvust tulenevad suuremad hooldus- ja remondikulud, samuti kütuse- ning tööjõukulud,“ lisas Kongo.

10. detsembrist lisatakse Edelasuunale Männiku asumisse uus Valdeku peatus, mis annab senistele rongireisijatele täiendava võimaluse liikuda edasi Nõmme ja Mustamäe suunal. Samuti saavad edaspidi ka Männiku elanikud sõita kesklinna rongiga.

Soodsama sõiduvõimaluse kasutamiseks soovitab Elron pileti ette osta veebist, kus üksikpiletid on 15% ning perioodipiletid 10% soodsamad.

10. detsembrist kehtima hakkavad uued hinnad ja tsoonikaart on leitavad Elroni kodulehelt: http://elron.ee/piletid/piletite-hinnad/

Jaga artiklit

21 kommentaari

  /   16:53, 10. nov 2017
Kuhu kadus loosung:" EURO HINDA EI KERGITA"? igas vagunis oli selline kleeps.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis