5
fotot
KULDNE PLAAT (ARNO SAAR)

Ansambli Respekt solist Kerdo Mölder ütles: "Tegime isadepäevaks laulu, et saaksime sellel päeval olla südames nende lastega kes kahjuks peavad isadepäeva pidama isata."

"Kindlasti on olemas palju, palju isasid, kes armastavad ja hoolivad oma lastest - on neile alati olemas ning vastutavad. Respekt kõikidele neile ja soovime kaunist eelolevat isadepäeva," ütleb Kerdo pidupäeva eel emotsionaalselt. 

"Kuid Respekt on südames nende lastega, kellele isadepäev möödub isata. 
Respekti uus laul "Röövitud isa" ongi pühendatud kõikidele neile lastele, kes on pidanud või peavad kasvama ilma isata ning nende emadele."

Värskes laulus teeb kaasa ka Respekti eelmine lauljatar Jane Kruusmaa koos oma tütre Mirell Kruusmaaga. Sõnade autor on Kerdo Mölder. 

"Kallid isadeta lapsed, Respekti liikmed teavad vâga hãsti seda valu, mis teie sees on, kogu selle valu oleme pannud ka sellesse laulu. Oleme Teiega!
Häbi kõikidele neile isadele, kes on oma lapsed hüljanud! Me loodame siiralt, et see laul paneb neid rohkem mõtlema," põrutab Kerdo.

"Kuna Respekti meeskond on hetkel väga hõivatud mängufilmi "Elu hammasratastel" võtetega, siis lükkub antud laulule muusikavideo loomine pisut edasi, kuid see tuleb kindlasti," lisab muusik.

Kuula lugu!

Kuidas meeldib?

Jaga artiklit

55 kommentaari

.
...  /   10:11, 12. nov 2017
miks nii, süüdistada üht või teistpoolt, see pole aus, meil pole koolides ju üldse õpetust lastekasvatuseks, justs ee peaks sisse olema viidud, mitte ainult neile,kes kavatsevad peale gümnaasiumit seda ala õppima minna.Meil kõigil on selliseid teadmisis tarvis, kuidas üks vanem siis seda täpselt oskaks,ajastyd pole enam samad kui sajandeid tagasi, et vanemad ja lastepered elasid koos ja mammakene kõik ette näitas ja ütlkes, ajastud on siiski teised, kas kõik on siis isetarkurid, ei ole siiski kõik.Ja õige pole süüdistada siis et keegi on süüdi rohkem, ikka suhtlusoskused on aluseks, seda aga paljudel juhtudel tulekski koolis suunata,vanemate olemasolu vajadusest ja seda, et ka lastele saaks selgeks,kui oluline ka nende oskused suhtluses on vajalikud, see on läbirääkimiste oskused, mitte vaid see, et meie kooselud sõltuvad vaid asjade tahtmisest ja nende ostmise vajadusest, vaid hoopis suhete oskusest, läbirääkimiste oskusest, oskusest omi vigu välja käia ja seda pereliikmetega arutada, oskust austada teisi,austada laste tulevikku, see on pikk jada ja suur oskus, seda paljud üldse pole kunagi osanud ega oska ka praegusel ajal, kuid neid oskusi on võimalik vaid koolides õpetada, sest koduseinte vahel räägitu on enamasti mitte usutav, kui koolis, siis seda usutakse ikka rohkem.
M
Marx  /   09:13, 12. nov 2017
Viibisin eile ühes Kesk-Eesti meelelahutusasutuses. Esines üks tuntud Eesti ansambel ning kohaliku tähtsusega DJ valis plaatidelt ning arvuti kõvakettalt muusikat. Minu seal viibimise aja jooksul ei kostnud kordagi ei Respekti ega ka Patust Poolt. Sellises kohas nagu oleks oodanud, aga ju saavad DJ-d ka aru, et pole suurem asi muusika...

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis