Eesti uudised

TEADUSLIKULT PUUST JA PUNASEKS: mis paneb meid aina uusi kalleid tehnikavidinaid ihkama?

Kais Allkivi, 11. november 2017 00:01

23 KOMMENTAARI

m
maamiiz/ 12. november 2017 21:16
mul see aju piirkond joomisest kärbunud vist telefongi vana nupudega nokia ,ehk siis sotsiaalselt poel mind olemaski,võtame selle peale.
t
terve mõistusega'le/ 12. november 2017 20:14
d
Dire/ 12. november 2017 10:13
Üldiselt luksusasjade ihaldamine on lolli orja tunnus et oma ajupuuet varjata.Tark inimene ei vaja luksust.Loll ori käib tööl et maksta oma uhket Autot,majalobudikku ja iphoni püüdes olla see kelleks ta kunagi ei saa.Tark naudib elu,tegeleb oma asjadega.Puhkab 6 kuud aastas jne.Ja naerab lollide üle .
m
Mind sunnitakse/ 11. november 2017 23:38
Mitte midagi ei pane ihaldama, mind sunnitakse selleks. Alles lõi ekraanil ette hoiatuse, et suvel 2018 on lõpp selle Androidi mudeliga. Kui kõik on käepärane ja harjumuslik, siis sunnitakse sind uus ostma! Kas sellised võtted on ikkka lubatud? Kuid need rahaparmud ei hooli, oled jah nende pantvang. Vihkan!
l
Lühidalt ei saanud vastata, et/ 11. november 2017 12:57
mis siis paneb teid aina uusi kalleid tehnikavidinaid ihkama?
11. november 2017 09:48
Optimaalne arvuti tuleb soetada oma vajaduste jaoks, see hirmus kõrge kvaliteedi vajadus on BS, olete kõik arvutigraafikud või mängurid? Tavakasutaja pigem loeb uudiseid, kuulab järelkuulamisest raadiot vmt, vaatab vahel mõne video, saadab mõne kirja, teeb kuu jooksul paar pangaülekannet ja kõik. Mis mega kvaliteeti selleks vaja peaks olema?
w
Wikipedia/ 11. november 2017 10:37
Helistuudios pole möeldavgi kasutada mingeid jubedalt kohisevaid, kuumenevaid, yliaeglaseid hiina ronte, mis uudiste lugemisest sa jahud?
l
lemps/ 11. november 2017 11:55
Kas iphone polegi hiinas valmistatud? Huvitav on see, et mul on ka hakanud soov saada iphone. Tahaks ära proovida mis selles nii erilist on. Siiani androidid olnud. Mis mul seal ei meeldi on, et igal tootjal oma äpid tehases peale pandud mida ei taha ja maha ka ei saa. Kompleksi ka nagu pole sellist, et kui iphone pole, siis tunne et teised ei võta mind tõsiselt või midagi seesugust. Välimuselt mul meeldisid iphone 4 telefonid, mis erinesid teistest. Uued iphoned ja androidid välimuselt sarnased. Kas menüü on iphonel lihtsam, kui androidil? Siiani arvasin et iphone sobib saamatutele kes androidiga hakkama ei saa ja enda ego tõstmiseks ja milleks üldse osta kallist telefoni ja veel järelmaksuga. Selle raha eest saaks ju 5 keskpärast telefoni. Aga mingi fenomen iphonel on, et on tekkinud soov seda endale osta, aga raha selle eest sellist välja käia ei raatsi. Kuigi kunagi kui NMT telefonid tulid, siis sai küll enamvähem sama suurusjärgu eest telefon osta ja sellega sai ainult rääkida.
u
Urmas/ 11. november 2017 15:54
Hiina ronte?
Kas Lenovo Thinkpad T ja X seeria ei ole mitte üks maailma kõige kvaliteetsem sülearvuti? Lenovo on Hiina firma.
Loomulikult, kvaliteetsed on ainult Thinkpad T ja X mudelid, igasugused Yogad ja Ideapadid jne... on täielik saast.
u
urmasele/ 11. november 2017 17:52
p
puust ja punaseks/ 11. november 2017 09:20
ahnus ja kadedus, kas saan nüüd nobelit ka?

t
11. november 2017 09:11
Tunneme kaasa, aga kahjuks ei saa sa sellest aru.
t
Teeline/ 11. november 2017 08:30
Et siis sinu jaoks on ainult Hiina ja Apple? Nende kahe vahel on tühjus, vaakum?
j
Juulius/ 11. november 2017 08:10
Vanasœna ütleb, et inimene pole nii rikas, et osta odavat asja. Ehk ahne maksab kahekordselt. Muidugi, ei ole mõtet osta 80 aastasele vanaemale , kes telefonidest ja interntist midagi ei mõista, hirmkallis nutitelefon, vaid ikka pika aku pidamisega nuputelefon.
Naabrimees Mardi papa oli külas tütrel väikeses kûlakeses. Tagasi tulles rääkis siis sellise jutu. Olnud seal üks meesterahvas , nii 50_55 vanuses. Ütleme, et nimeks Jûri. Olnud selline saunaôhtu ja Jûri helistanud telefoniga. Ikka selle nutiga. Telefon olnud Samsung galaxy s8. Korralik ja kallis telefon. Aga huvitav olnud asja juures see, et Jûri toksis paberi pealt numbri sisse ja helistas. Mardi papa olla pärast kûsinud, kuidas telefon on ja pildistamine, kas kasutab ka muid funktsioone, kuidas see uus telefon siis on. Vastuseks tuli, et ei tea, sest ei oska numbreid sisse panna, kaamera ei tegevat ilusaid pilte ja nii edasi. Pärast tuli välja, et Jûril peab olema kõik uus ja kena, ostvat järelmaksuga iga paari aasta takka uue telefoni, seadistada ei oska ja kasutada ka. Aga pidavat olema UUS ja KALLIS. Et teistele näidata.
Nii et mõnede inimestel peab olema ikka kôik kallis, kuid kasutada ei oska.
v
vanaema,/ 11. november 2017 11:07
aga mul on nutikas, sest selle pealt hea kella vaadata väljas, tavatelefonil oli see nii väikene, et ei näinud.
k
12. november 2017 09:48
Kui ainult kellavaatamise pärast nutit pidada, siis môttekam oleks seinakell kaela panna. On igati suurem, ja mõni näitab ka muid funktsioone.
w
Wikipedia/ 11. november 2017 05:57
Mis paneb osasid inimesi uue pölvkonna töökindlamaid, kapitaalsemaid, ilusamaid ja kiiremaid autosid ostma? Elustiil on kujunenud välja kvaliteedile, loobusin juba ammu odavast hiina sönnikust, koik mu arvutid ja nutid on Apple, möni saab orgasmi odavalt hangitud vidinast ja raha säästmisest, osa aga kaasajast, kiirusest ja kvaliteedist.
t
Tundub,/ 11. november 2017 10:16
et saad " orgasmi " ainuüksi hinnast mitte kavaliteedist, kiirusest jne.
m
mu Apple/ 11. november 2017 11:08
nutikal ütles algul helitugevuse nupp üles, nüüd see alumine home nupp, kuidagi saan ka ilma selleta kasutada, vaat siis kvaliteeti.
a
aga hiinakate/ 12. november 2017 11:57
akud on mitu korda võimsamad, kui sinu Applel.
m
me muutume lammasteks/ 11. november 2017 05:23
Ollakse siis ajupidi ikkagi väga lühikese keti otsas. Ka teised tootjad on asja ära tabanud ning kasutavad Apple meetodit, et mida kallim toode, seda ihaldusväärsem. Lõpuks on need lambad õhu müüja lõa otsas ja pankade lõa otsas, sest mõttetult kallist ostu tuleb kuidagi finantseerida ka ja iga-aastaselt. Ega autotootjad ei ole maha jäänud mitte grammigi õhu müümises.