Erik Roose (Alar Truu)

Tegelikult ju ei pea muutuma, aga muutume me sellepärast, et ümbritsev keskkond muutub ja me ei saa selle eest pead liiva alla peita, tunnistas ERRi juht Erik Roose

"Rahvusringhäälingus on lisaks aastatepikkusele mantrale, et raha ei ole piisavalt, tõsi ka see, et raha on rohkem kui erameedial kokku," rääkis Roose Äripäeva raadiole. "Mõnes mõttes - heas mõttes - on ringhääling saanud lubada endale elada mulli sees. Pole väga pikalt olnud sellist kohta, mille puhul peaks kindlasti tegema valulisi valikuid."

Meedia puhul muutub tarbijakäitumine koos põlvkondade muutusega.

Jaga artiklit

20 kommentaari

H
Huvitun  /   16:35, 10. nov 2017
kuhu see 40 miljonit kulub? Pool saate ajast kulub plaatide kuulamisele. Milline on nende kuulajaskond? Kümnendik ajast on reklaam. Erajaamad ei saa sellist endale lubada - tuleb edastada saateid mida publik soovib.
O
olin  /   16:33, 10. nov 2017
vikeraadio kuulaja. Nüüd enam ei. Üks mõttetu jutuvada käib, alustab see Libe, siis tulevad no mõistusevastased õpetlased, kuidas nii ja naa teha, aga miks siis nad ise ei olemidagi saavutanud. Ja siis veel need muuska saated. No milleks siia igasuguseid pudrupadasid vaja on. Üle mõistuse.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis