Eesti uudised

EESTI NOORIM KOOLIJUHT: Elu on lühike, töö peab pakkuma rõõmu!

Arvo Uustalu, 9. november 2017 23:23

5 KOMMENTAARI

J
?/ 10. november 2017 14:56
Ja kui paljud inimesed saavad omale tööd valida? Pigem minnakse ikka sinna, kuhu saadakse, et ots-otsaga ära elada. Kui valida saaks siis vegeteeriks hea meelega 4 aastat riigikogus, see töökoht meeldiks enamusele.
l
Lihtne elu/ 11. november 2017 13:47
Sest sa ei otsi omale tööd, mis meeldiks, vaid kus rohkem makstakse. Sest naabrist tuleb ikka parem olla. Siis lepidki sellega, et saad rohkem palka aga töö ei meeldi. Ja sa ei saa kuidagi aru, miks sulle elu rõõmu ei paku, kuigi sul on hea palgaga töökoht..
Mina läksin sinna tööle, kuhu soovisin, kohe täiesti konkreetselt läksingi. Lähen hommikul heameelega tööle, sest mulle meeldib see, mis ma teen. Ja ma tunnen ennast õnnelikuna tavalise palgatöölisena. Kuna töökoht ei tekita stressi, siis on ka kodune elu murevaba ja ma ei pea tööst tekkinud pingeid ja stressi koduste peal välja elama. Elu on elamist väärt ka ilma miljoniteta ja ärimeheks olemata - mõnikord lausa tundub, et palju kergem ongi elada ilma kohustuseta olla edukas ja rikas.
j
Jah, pealinnast/ 10. november 2017 11:48
Siia rahulikku väikesesse kohta ja kohe oma korraldusi looma. Masendav on, et 4-5kl lastele korraldatakse juba mingisuguseid poolpaljalt kooliskäimise ametlikke päevi. Vana direktor oli ikka auga direktor, see uus on HARAKAS.
a
Anni/ 10. november 2017 09:00
Uulu koolis on sellest aastast ka uus direktor.... ja tema on paar kuud noorem 😊.
s
super hästi/ 10. november 2017 01:57
öeldud ja seepärast ma eriti tööd ei teegi.