18
fotot

Telesarjast "Ment" ning telesaadetest "Anna otsib meest" ja "Tantsi tagumik trimmi!" tuntud Anna Jankelevitš on oma kehakaaluga maadelnud juba aastaid. Nüüdseks on naine kaotanud aga juba üle 50 kilogrammi liigset kaalu ning särab nagu päike!

(https://www.facebook.com/AnnaJank87)

Naine tunnistas Elu24le, et ideaalkaalust on puudu veel seitse kilogrammi.

Kevadel rääkis Jankelevitš Õhtulehele, et tegeleb iseendaga ning on avatud ka uutele teletööpakkumistele. 

""Ment" oli parim uus kogemus mu elus. Loodan, et varsti tulevad veel pakkumised mängida sarjas, filmis, reklaamis või veel midagi huvitavamat. Olen valmis!" säras ta.

Oma kaalukaotusteekonda on naine pidevalt avalikkusega jaganud, kevadel rääkis naine TV3 uudistele, et on tänu maovähendusopertasioonile, dieedile ja tervislikumatele eluviisidele kaalust maha saanud ligi poolsada kilo.

Anna 2014. aastal (Teet Malsroos)

"Pool lõigati maha ja nüüd ma söön nagu papagoitšik. Portsud on väga väikesed ja 3-4 tükki sushit mahub ja siis on kõrini," kirjeldas Anna oma toitumist pärast operatsiooni. 

Muuhulgas on telenägu abi saanud salendavatest protseduuridest.nagu LPG, mis parandab naha elastsust ja ainevahetust ning vaakummasaažist, millel on keha ümbermõõtu ja tselluliiti vähendav toime.

Vaata galeriid ja imesta, kui palju naine aastatega muutunud on!

Jaga artiklit

111 kommentaari

K
Kristi  /   10:30, 11. nov 2017
Maovähendusoperatsioon pole mingi naljaasi. Kes teinud, see teab. Nahk jääb jah lotendama ja rinnad ka. Aneemia võib ka tulla kimbutama, mistõttu võid kokku kukkuda, minestada. Multivitamiine pead kogu elu võtma. Kindlasti on see aga üks lahendus, kuid arvestama peab, et see on ikkagi operatsioon, mis on alati risk. Võtke inimesi nii nagu nad on, ja ärge olge kurjad. Sa ei tea kunagi mis on teise kaalutõusu taga. Osad on emotsionaalsed sööjad, lohutavad end toiduga kui neil on kurb, viha, rasked asjad elus. Mõnel on hormonaalne tasakaalutus, ja olenemata sellest palju sa sööd, ikka võtad juurde.
H
hõissa pulmad  /   14:46, 10. nov 2017
Rõõmustagem Anna üle siis, kui ta tanu alla saab ja lapsi sünnitab. Muidu pole see ilusaks-muutumine midagi väärt!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis