Eesti populaarseimast telesarjast "Pilvede all" on valmimas täispikk mängufilmiversioon, mis jõuab kinodesse 2018. aasta jaanuaris. Filmi pealkiri on "Pilvede all. Neljas õde" ning selle tegevus toimub neli-viis aastat seriaalist hiljem.

"Film "Pilvede all. Neljas õde" toob vaatajate ette rääkimata loo, saladuse, mida sarja peategelaste ema Sirje on oma kolme tütre eest varjanud," selgitas stsenarist Toomas Kirss ERR Menule ja lisas, et filmis paljastub, et õdesid polegi kolm, vaid hoopis neli. "Ees ootavad emotsionaalsed ning jahmatavad sündmused."

"Suurim erinevus on see, et film on eraldiseisev lugu, üks tervik kindla alguse ja lõpuga. Sarjas kulgeb tegelaste elu teises tempos, filmis jutustatakse vaatajale üks konkreetne lugu," kinnitas Kirss ja mainis, et kinno on oodatud ka need, kes pole sarja kunagi näinud.

Kirsi sõnul on võimalik, et ka sari jõuab filmisündmusteni ning võimalik on ka see, et antud film ei jää ainukeseks.

Jaga artiklit

16 kommentaari

4
4 õde   /   07:30, 13. jaan 2018
on Krista Lensin.
V
varem jah  /   02:14, 15. nov 2017
oli vaadatav aga ammu enam mitte, sest kamp vinguviiuleid, mitte ühtegi positiivset elamust, murakate lapse pidev psüühiline sandistamine suure armastuse arvates, vaid hädaldamine ja vingumine, kord on mees eraelus hägusa pilguga psühhhaige ja samas töökohas edutatud kui kesteab miks. Mis neil kogu aeg viga on ? Ei kõlba kooselu meremehega, häda ja viletsus, siil põõsas annab nõu arstile, kes imelikult armukade ja ei teamidatahab, igav elu, teejoomine haapsalus vaid suurtes murevaludes.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis