Elton John (AFP)

Aidsivastase võitluse aktivist Elton John tunnistas maineka Harvardi ülikooli fondi humanitaartööauhinda vastu võttes, et muusikakirg avas tema jaoks kujutletamatuid uksi ja viis teda uutesse kõrgustesse.

„Aga tippu jõudes muutus õnn põiklikuks ja ligi hiilis süngus. Kaotasin uimasti- ja alkoholisõltuvuse ja toitumishäirete tõttu oma inimlikkuse,“ vahendab FemaleFirst.

70aastane laulja rääkis, et ignoreeris 1980. aastail sõprade aidsisurma, sest oli ise sõltuvuste küüsis. „Uimastid tegid minust koletise.“

Elton, kes kasvatab koos abikaasa David Furnishiga, kaht pisipoega, on nüüdseks ligi 30 aastat kaine olnud ning pühendunud aidsihaigete toetamisele. „Alles siis, kui ühiskond tunnistab kõigi oma liikmete inimlikkust, saab maailm koonduda ja tervenema hakata.“

Jaga artiklit

5 kommentaari

T
teine mees  /   11:33, 10. nov 2017
Üks il..gemaid ja vas...tikumaid mehi (vist päris mees ta ei ole) maailmas. Kord tõmbas püksid esinemise ajal maha ja näitas rahvale oma paljast pär...akat. Minu arvates oli see kõige suurem solvang oma kuulajaskonnale. Ku...ra..di pe...de...ra..st ja sellisele on lubatud veel lapsi kasvatada.
T
Tolerants marko   /   17:35, 9. nov 2017
Nüüd on siis põhjus teada, aga tolerastid räägivad, et sündis juba koletisena. Sellisel lubatakse veel lapsendada!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis