Laadin videot...
18
fotot
(Erlend Štaub)

Manona Paris: Jumal hoidku, ma pole ammu juba kinos nii palju naernud! Krister Paris: Kas tõesti on suudetud Eesti film tuua välja sellest surnud looma mängimisest!?

Just taolised vahetud emotsioonid valdasid ajakirjanikepaari Krister ja Manona Parist peale Eesti-Läti koostööfilmi "Svingerid" esilinastust 8. novembril. Nimelt toimus pärast filmi esilinastust sealsamas, Mustamäe Apollo lounge-alal muhe ja meeleolukas koosviibimine, kus sai omavahel nähtu üle muljetada.

Manona: Minul tekkis filmi vaadates küsimus Jan Uuspõllule. Kelle võttis ta eeskujuks kehastades universumi direktorit? See oli väga ehe. Tal pidi olema konkreetne visioon. Ja mull on tunne, et ma tean seda inimest otsapidi...

Krister: Mina tean! See oli Rosimannus loomulikult!

Kui te veel ei tea või olete jõudnud juba unustada, mis imeloom see „Svingerid“ on, siis tegu on pikantse suhtekomöödiaga, kus löövad kaasa sellised Eesti tippnäitlejad nagu Jan Uuspõld, Elina Reinold, Ago Anderson, Elina Purde, Jekaterina Novosjolova, Sten Karpov ja Ivo Uukkivi. 

Vaata meeleolukat videot Manona ja Krister Parisega ning alati malbe Karmel Eikneriga!

Jaga artiklit

21 kommentaari

V
väga hea  /   09:46, 10. nov 2017
see manona on üks hirmus inimene ja endast ,vaadaku peeglisse,väga heal arvamusel!
H
Hmm  /   20:21, 9. nov 2017
Nii armas on korraga ülekaalulist Manonat ja ülekaalulist Kristerit pildil näha. Kurrnjäänu - nagu ema lapsega täpselt. Koduvägivald selles peres on küll ainult ühepoolne. Ja kui väike Krister millegagi rahul pole, võetakse talt palk käest ära ja saadetakse juba kaheksast magama.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis