Eesti uudised

KONTROLLITAKSE VIHJEID: politsei otsib Johannest edasi (21)

Toimetas Maria Rozbaum, 9. november 2017, 10:32
Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu linna piirkonnavanema Karin Uibo sõnul on politsei sel nädalal kontrollinud nädalavahetuse jooksul laekunud kahte vihjet Johannese võimaliku liikumissuuna kohta.

"Ühe vihje kohaselt nägid rannarajoonis asuvas majutusasutuses peatunud kliendid oma toa aknast meres tumedat kogu ja seostasid seda kadunud Johannesega. Politsei käis saadud infot kontrollimas, kirjeldatud piirkonnast midagi ei leitud. Teise vihje kohaselt nähti Johannest liikumas Raekülas Olevi tänaval asuva poe juures, kuid seegi info ei leidnud kinnitust," ütles Uibo.

Samal teemal

Lisaks on turvakaamerate salvestisi analüüsides kaardistatud Johannese võimalikku liikumistrajektoori ööklubist lahkumisest alates. Näiteks on Hommiku tänavaga ristuvat Pikka tänavat võimalik ületada nii, et inimene ei jää kaamerate vaatevälja. Seetõttu vaadati üle nende kaamerate salvestised, mis jäid teisele poole seda tänavat Pärnu kontserdimaja ümbrusesse.

"Pärnu kontserdimaja kaamera salvestis näitab inimese liikumist, kelle tuleku suunda ei ole võimalik tuvastada. Salvestisel on aga kehv kvaliteet ja kuigi eksperdid seda parandasid, ei ole ka peale seda võimalik tuvastada, kas seal liikus Johannes," nentis naine.

Kõik vihjed jätkuvalt oodatud!

Üle on kontrollitud ka Tallinna maantee ristmikul asuva kaamera salvestis, millele Johannes peale pole jäänud. See ei välista siiski võimalust, et Johannes võis Tallinna maantee ristmiku ületamiseks kasutada kaamera vaatevälja mitte jäävaid teid. 

Johannese telefon oli viimati ühenduses Kana tänaval asuva mastiga, mille leviala ulatub üle jõe vähemalt Laia tänavani. Kuna kontserdimaja juures olev kaamera näitab seal inimese liikumist ja Tallinna maantee ristmikul asuva kaamera vaatevälja Johannes jäänud ei ole, siis oleme täna otsustanud kontrollida sonariga Pärnu jõge.

"Paralleelselt jätkame teabe kogumist, et saada infot Johannese liikumise kohta," kinnitab piirkonnavanem.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee